Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nalesnikboi

26 stycznia 2022, 14:42

Jaki ja byłem dobry. Zawsze jak walczyliśmy na patyki to ja zdawałem martwego gdy mnie "trafili". Skąd mi się to brało? Nie wiem

Avatar byczek24

Edytowano - 30 stycznia 2022, 23:08

@Nalesnikboi: ja uwielbiałem się wywalać i również martwego udawać kiedy moi koledzy mieli 400 totemów z raidu i nigdy nie gineli

Avatar DiabVCH

26 stycznia 2022, 09:38

Gówno na kiju najlepsza broń biała

Avatar Dr_Samozwaniec

25 stycznia 2022, 20:05

My jeszcze z siostrą robiłyśmy łuki z patyków i sznurków... Nie mówię, że super sprawne xD, ale jako takie były

Avatar Crln_7

26 stycznia 2022, 02:19

Avatar snajpercat

25 stycznia 2022, 23:34

szczerze chce kupić sobie nerfa scara z fortnite tylko by se na ścianie powiesić

Avatar Crln_7

26 stycznia 2022, 02:18

Avatar MeliPL

24 stycznia 2022, 19:27

Tymczasem zabawy bałkańskich dzieci

Avatar XxurmomxX

24 stycznia 2022, 19:35

@MeliPL: *amerykańskich

Avatar piotrkacz

25 stycznia 2022, 21:03

@XxurmomxX: jakby ten dzieciak był w szkole, to mogłaby być ameryka, ale tak to nie pasuje

Avatar karakan_z_dvpy

25 stycznia 2022, 21:00

Kiedyś się poważnie z kolegą pokłóciłem czy mnie takim patykiem trafił czy nie

Avatar Alfa7

25 stycznia 2022, 20:26

Ja się tak w HP bawiłem

Avatar patryko1234

25 stycznia 2022, 19:58

Jak pomyślę o tym kiedy miałem takie zabawy na patyki to sie czuję jak boomer a aż taki stary nie jestem

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2022, 19:31

Mam lepszą broń. Nie wiem czy udostępnianie jej zdjęcia jest legalne, ale zaryzykuje:

Avatar Nikodem8378

25 stycznia 2022, 19:38

ej kurde rękę mi skopiowałeś

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2022, 19:39

@Nikodem8378: Może mamy tą samą? Tak więc no Nasza ręka

Avatar
zielonydom

Edytowano - 24 stycznia 2022, 20:49

Ale zawsze sie tak kończyło:
"Piu! Piu! Piu!"
"Bang!"
"Ej Adam kurde, zastrzeliłem cię!"
"Chyba w snach! Bang bang, nie żyjesz Krzysiek!
"Nie! Ty kłamco!"
"Piupiupiu!"
"Janek, ty też? Dosyć tego!"
" I co, teraz się popłaczesz?"
*krok* *krok* *krok* *płacz w oddali*

Avatar RommSter

24 stycznia 2022, 19:27

mam zajebisty sztylet

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2022, 19:29

@RommSter: Jakieś dziwne to dildo

Avatar RommSter

24 stycznia 2022, 19:31

zbok

Avatar Bartolinise

24 stycznia 2022, 19:27

boże jak za tym tęsknię

Avatar Boberek00

24 stycznia 2022, 19:26

Pow

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Mało znany szczegół

Powodzenia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Phi!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka