Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2022, 14:50
zależy od tego w jakim jestem nastroju
Odpisz
25 stycznia 2022, 15:56
Sikanie na siedząco
Odpisz
26 stycznia 2022, 08:30
@Lajn_: snajper
Odpisz
26 stycznia 2022, 11:17
@Lajn_: Bombardier.
Odpisz
26 stycznia 2022, 11:17
To gdzie celujesz mało kiedy ma przełożenie na to gdzie trafisz.
Odpisz
26 stycznia 2022, 10:40
Ja strzelam z tłumika ;)
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:34
Odpisz
26 stycznia 2022, 08:06
O fuuuuuuuj, a ja w tym myję ręce!
Odpisz
25 stycznia 2022, 12:53
Na częściowo zepsuty tłumik.
Odpisz
25 stycznia 2022, 06:49
Zawsze leje z tłumikiem i dodatkowo kucam, w ten sposób mogę wysikać się w nocy i nikogo nie obudzić.
Odpisz
24 stycznia 2022, 21:51
No wiesz można zawsze dodać kilka ekstremalnych opcji np sikanie z paralotni
Odpisz
24 stycznia 2022, 21:48
A co z sikaniem na desce hmm?
Odpisz
24 stycznia 2022, 21:49
@Dziobak23: masz na podłoge, jeszcze ci mało?
Odpisz
24 stycznia 2022, 21:47
Do zlewu
Odpisz