Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KUBEKch_1

10 marca 2022, 23:30

Można szablonik?

Avatar Lisandrine

27 stycznia 2022, 13:04

Zaczęłam się zastanawiać czy znam kogoś, kto w przyszłym roku będzie miał 18 lat i zdałam sobie sprawę, że ja będę mieć

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2022, 11:29

"Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno by ich zakazano"

Avatar Adix174

27 stycznia 2022, 09:54

patrzać na partie w polsce to może być tylko gorzej

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2022, 07:58

It’s me…

Avatar PikselD

27 stycznia 2022, 07:50

jeja pójdzie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 stycznia 2022, 21:07

W zeszłym roku skończyłam 18 lat i nie byłam na wyborach

Avatar Ameron

27 stycznia 2022, 07:49

@BardzoOryginalnaNazwa: pewnie dlatego że w 2021 nie było ogólnokrajowych wyborów w Polsce.

Avatar KUBEKch_1

25 stycznia 2022, 23:21

PiS z zły, PO złe, Polska jest w czarnej dupie i żądna z istniejących partii nie pomoże
Zmień moje zdanie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2022, 22:10

@Ooonv: Sranie

Avatar BloodWarsKing

26 stycznia 2022, 23:33

@KUBEKch_1: I dlatego jestem monarchistą

Avatar Pomiot

26 stycznia 2022, 22:11

Większość ludzi którzy i tak zagłosują na PiS:

Avatar Rodion

26 stycznia 2022, 21:16

Trzeba stworzyć własną partię - Jedność Jaskółek. W skrócie JeJa. Bo jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale grupa może uczynić świat lepszym dając w przyszłości wizję szczęścia i jedności wśród społeczności!

*Muzyka propagandowa*

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2022, 21:30

@Rodion: Prędzej zagłosuje na PiS aniżeli na Partie Jeja.

Avatar Kuman

26 stycznia 2022, 21:41

@Rodion: Jejaki jeszcze praw wyborczych nie mają.

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2022, 21:29

o, mem o mnie
będzie głosowane na Możemy!
może te 0,5% będzie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kuman

26 stycznia 2022, 21:34

@Nanook: Zagłosuję na PSL, żeby PSL nie wygrał.

Avatar Nanook

26 stycznia 2022, 21:38

Avatar Ooonv

26 stycznia 2022, 21:21

Nie, ledwo mamy polityków, a co dopiero partie.

Avatar Sygryda

26 stycznia 2022, 08:31

Avatar IICJII

26 stycznia 2022, 00:17

nawet jeśli zmienisz to i tak nic się nie zmieni

Avatar
Hamczurk

25 stycznia 2022, 22:02

srogo sie mozna zdziwić, gdyż nie ma w tej chwili partii politycznej w Polsce która nie miała by w interesie zdefraudowac troche kasy i ponarzekać, że sytuacja światopwa itp.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka