Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

28 stycznia 2022, 08:55

Kryptowaluty są jak ostateczna forma kapitalizmu - rzecz która nie istnieje, ale można ją posiadać i ma wartość. Nic które jest warte coś. Gdyby istniał Bóg kapitalizmu, byłby nim Bitcoin.

Avatar Nocta

28 stycznia 2022, 10:41

@Anantashesha: wydaje mi się, że ostateczną formą jest jednak NFT. Bitcoin jednak jeszcze można zmienić na coś fizycznego. A NFT? Kupujesz obrazek w necie, masz podpis, że jest Twoją własnością, ale tak na prawdę nigdy nie będzie się miało go fizycznie, nie możesz go sprzedać, a ludzie i tak będą robić sobie jego kopię

Avatar piotrkacz

28 stycznia 2022, 14:42

@Nocta: NFT nie można sprzedać?
To jaki on ma sens?

Avatar Nocta

28 stycznia 2022, 19:58

@piotrkacz: no właśnie nie ma~

Avatar Zeromus

28 stycznia 2022, 16:19

Dzień? No co ty, to się zmienia w godzinę

Avatar
Hamczurk

26 stycznia 2022, 09:39

tak było, jak się wejdzie na giełde to wszedzie czerwono XD

Avatar OwOcomedy

26 stycznia 2022, 09:45

Avatar
Hamczurk

26 stycznia 2022, 09:48

@OwOcomedy: z jakiego powodu dobrze? Tylko śmiesznie ale nie dobrze bo niektórzy troche hajsu stracili

Avatar OwOcomedy

26 stycznia 2022, 09:48

Ich wina, że w to inwestowali

Avatar
COWALSKY

26 stycznia 2022, 09:52

nikt ich nie zmuszał do inwestowania w krypto

tak wgl dobrze że spada może to wszystko w końcu upadnie

Avatar
Hamczurk

26 stycznia 2022, 09:56

no właśnie nie o to chodzi, że bronie tych nieostrożnych jełopów, tylko o prośby o upadek kryptowalut

Avatar Ameron

28 stycznia 2022, 08:10

spokojnie, kiedyś się odbije w górę

Avatar
Jgnatiusus

28 stycznia 2022, 08:11

niby się śmieje z tych obrazkowców i kryptowaluciaży ale sam płacze że mi słupki na czerwono od 2 tygodni

Avatar
Jgnatiusus

28 stycznia 2022, 08:13

Avatar Ameron

28 stycznia 2022, 08:19

no słuchaj, pożyjemy zobaczymy.

Avatar
Hamczurk

28 stycznia 2022, 08:34

nikt nie płacze ośla łąko

Avatar
Jgnatiusus

28 stycznia 2022, 08:36

co

Avatar
Hamczurk

28 stycznia 2022, 08:37

nie zauważyłem "ę" XDDD sory byku

Avatar piotrkacz

28 stycznia 2022, 14:44

dla mnie to się tyczy nic nie wartego marnowania surowców (i energii elektrycznej, i surowców potrzebnych na podzespoły)
Zgadzam się z tym, że dobrze by było jakby była jedna międzynarodowa waluta, ale powinno być zablokowane jej kopanie, jak to się dzieje z dzisiejszymi kryptowalutami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka