Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2022, 08:55
Kryptowaluty są jak ostateczna forma kapitalizmu - rzecz która nie istnieje, ale można ją posiadać i ma wartość. Nic które jest warte coś. Gdyby istniał Bóg kapitalizmu, byłby nim Bitcoin.
Odpisz
28 stycznia 2022, 10:41
@Anantashesha: wydaje mi się, że ostateczną formą jest jednak NFT. Bitcoin jednak jeszcze można zmienić na coś fizycznego. A NFT? Kupujesz obrazek w necie, masz podpis, że jest Twoją własnością, ale tak na prawdę nigdy nie będzie się miało go fizycznie, nie możesz go sprzedać, a ludzie i tak będą robić sobie jego kopię
Odpisz
28 stycznia 2022, 14:42
@Nocta: NFT nie można sprzedać?
To jaki on ma sens?
Odpisz
28 stycznia 2022, 19:58
@piotrkacz: no właśnie nie ma~
Odpisz
28 stycznia 2022, 16:19
Dzień? No co ty, to się zmienia w godzinę
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:39
tak było, jak się wejdzie na giełde to wszedzie czerwono XD
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:45
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:48
@OwOcomedy: z jakiego powodu dobrze? Tylko śmiesznie ale nie dobrze bo niektórzy troche hajsu stracili
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:48
Ich wina, że w to inwestowali
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:52
nikt ich nie zmuszał do inwestowania w krypto
tak wgl dobrze że spada może to wszystko w końcu upadnie
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:56
no właśnie nie o to chodzi, że bronie tych nieostrożnych jełopów, tylko o prośby o upadek kryptowalut
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:10
spokojnie, kiedyś się odbije w górę
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:11
niby się śmieje z tych obrazkowców i kryptowaluciaży ale sam płacze że mi słupki na czerwono od 2 tygodni
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:13
@Ameron:
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:19
no słuchaj, pożyjemy zobaczymy.
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:34
nikt nie płacze ośla łąko
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:36
co
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:37
nie zauważyłem "ę" XDDD sory byku
Odpisz
28 stycznia 2022, 14:44
dla mnie to się tyczy nic nie wartego marnowania surowców (i energii elektrycznej, i surowców potrzebnych na podzespoły)
Zgadzam się z tym, że dobrze by było jakby była jedna międzynarodowa waluta, ale powinno być zablokowane jej kopanie, jak to się dzieje z dzisiejszymi kryptowalutami
Odpisz