Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
TostKiszony

26 stycznia 2022, 18:53

Zawsze mówią że wstydzą się zaczynać rozmowy, więc przestałem sam je zaczynać. Od 2 miesięcy nikt do mnie nie pisał

Avatar Tonell

26 stycznia 2022, 19:40

Miałem koleżankę i sobie pisaliśmy, ale się zorientowałem, że tylko odpisuje i nic nie pisze. Pół roku mineło już.

Avatar PiesAndaluzyjski

23 lipca 2023, 20:45

@Tonell: baby takie sa, chca żeby je zabawiać..

Avatar bartton

27 stycznia 2022, 23:52

dobrze, że ma brata i pic rel

Avatar olimpicYT3356

29 stycznia 2022, 16:13

@bartton: Good ending - wygrała pokaz talentów za co brat ją pochwalił. Not this time, Alabama

Avatar bartton

29 stycznia 2022, 16:31

Avatar towarzysz_antek

28 stycznia 2022, 08:51

Istnieją takie dziewczyny?

\_/ kosz na czerwone

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2022, 15:43

@Anantashesha: Jedna z rad, które nigdy się nie sprawdzają jak mam być szczery

Avatar ViccyArt

29 stycznia 2022, 02:52

@towarzysz_antek: istnieją, ale potem ludzie myślą, że jesteśmy ch*jowe, bo nie odzywamy się pierwsze, a to tylko strach, że ktoś będzie niezadowolony, że się odezwałyśmy. Chociaż zgaduję, że wśród facetów jest ten sam problem, strach, że wywołamy irytację, a nie zadowolenie u drugiej osoby

Avatar Desz7

28 stycznia 2022, 00:05

I podczas gdy Takiej osobie się poświęca się czas, nerwy i myśli to ona żyje swoim mniej lub bardziej szczęśliwym życiem i koniec końców nie obchodzą ją uczucia jednostki w niej zadużonej nawet jeśli o nich wie bo po prostu ona "nie lubi" jej tak jak ona ją

Avatar
Jgnatiusus

28 stycznia 2022, 00:15

@Desz7: prosze nie zabijaj się

Avatar Gaiaphage

28 stycznia 2022, 04:56

@Desz7: A wystarczy tylko zagadać do swojego crusha i cię zauważy

Avatar Anantashesha

28 stycznia 2022, 08:57

@Gaiaphage: Tylko czasami to nie jest taka forma uwagi o jaką chodzi ;)

Avatar Desz7

28 stycznia 2022, 11:02

@Gaiaphage: No ale właśnie wg. Mema i mojego komentarza poświęcasz się dla tego crusha Ala koniec końców zagadujesz go. Niekiedy tak jak ty się angażujesz on trzyma dystans i nie lubi cię tak jak ty go. Ba możesz być dla niego tylko zwykłym znajomym z którym nie za bardzo chce gadać

Avatar TrueStoryGuy

28 stycznia 2022, 09:19

Gdybym jeszcze miał kogoś kto by mi odpisywał.

Avatar rumcajschr

27 stycznia 2022, 22:41

Rozwiązanie: zamorduj osobę, która cię ignoruje

Avatar
Jgnatiusus

28 stycznia 2022, 00:16

@rumcajschr: wtedy nie będzie reagować tym bardziej

Avatar BUBER

28 stycznia 2022, 04:24

Przynajmniej będzie ku temu jasny powód.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2022, 21:15

Ciekaw jestem dlaczego wszystko jest dobrze kiedy odzywasz się jako pierwszx do znajomych, a kiedy przestajesz się do nich odzywać, sami będą mieli cię głęboko gdzieś i się nie odezwą pierwsi
Dziwne to jest imo
Jakby serio utrzymywali znajomość tylko z jakiejś łaski czy ...j wie czego

Avatar przemek1ni

27 stycznia 2022, 21:53

Tak to jest, jak lubisz osobę drugą bardziej niż osoba druga ciebie

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2022, 21:54

@przemek1ni: wsm racja, a ja chyba nie powinienem się na ten temat tak wypowiadać, bo przypomniało mi się że sam zrobiłem tak pewnej osobie która poznałem na tej stronie

Avatar NikusiaFox

28 stycznia 2022, 03:25

@przemek1ni: przycupnę sobie tutaj

Avatar IkarAviator

27 stycznia 2022, 22:53

To uczucie, kiedy odpowiesz we wszystkich grupach na messengerze i nikt nawet nie wyświetli przez godzinę. Jakoś interakcje z ludźmi nie dorównują oczekiwaniom. Wgl czasem to lepiej weź i daj, dopchać memesami i dowidzenia

Avatar RommSter

26 stycznia 2022, 17:40

jakby usunac tekst to byloby ja przez ostatni tydzien (pomijajac piatek bo mialem spotkanie)

Avatar wiedeni

26 stycznia 2022, 17:41

@RommSter: spanko

Avatar
Jgnatiusus

27 stycznia 2022, 22:45

@RommSter: w czwartek miałeś spotkanie, chyba że w piątek też

Avatar XDudek

Edytowano - 27 stycznia 2022, 22:37

nierel nie komunikuje się z ludźmi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 stycznia 2022, 22:10

Czy po drugiej stronie to samo?

Avatar pikacz

27 stycznia 2022, 21:35

Rel bardzo

Avatar Tajdeus

Edytowano - 27 stycznia 2022, 21:33

A potem pewnie odpisze "k". Głupie dziewuchy...
Dobra, nie takie głupie. Wiem, że po prostu nie obchodzi ich czy do nich napiszesz.

Avatar Wspanialy_ia

27 stycznia 2022, 03:26

Dotarło do mnie że to samo zachowanie moze byc albo uzasadnione albp uznane za popie....one, zalezy to od tego czy osoba jest fajna czy zj...na

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 stycznia 2022, 00:46

Do mnie nikt nie ma numeru oprócz mojej matki, kilku kolegów i wujka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Makos305
Dodane przez: Makos305

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka