I dzieciństwo zrujnowane...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2020, 07:43
Odpisz
15 listopada 2018, 21:39
przepraszma to jest bajka dla dziewczyn?
Odpisz
28 czerwca 2018, 08:57
i ch*j
Odpisz
31 marca 2014, 13:57
jetix było super ;-; leciał tam min.Król Szamanów :C ,a ja nadal chcę tą jego 2 część,chociaż miał być na 2009 rok podajże,a jeszcze nie ma i nie będzie raczej ;-; ...NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!! ;-;
Odpisz
31 marca 2014, 14:39
@Mirek01: jetix był zaczepisty! i leciał też galactick football i jakieś anime o 3 dzieciach, które miały kryształy i w nich jakieś zwierzaki xd i było też anime bo bo bo bo bo bo bo bo :D
Odpisz
31 marca 2014, 14:47
@fiszu44: bo-bo-bo było najlepsze chyba :D chociaż ja jetix uwielbiałem za sonica i za medaboty
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2014, 15:08
@mmatik: Jeszcze na Jetix był ,,Megaman Nt Warrior".(gra była lepsza,ale anime było nie najgorsze)
Odpisz
31 marca 2014, 15:09
@fiszu44: o własnie galactict football :D a to było tego 3 części i wszystkie się oglądało X d
Odpisz
31 marca 2014, 15:16
@Mirek01: zgadzam się jetix najlepszy, najlepsze też było bo-bo-bo, król szmanów i Odlotowe Agentki :P
Odpisz
31 marca 2014, 16:36
@fiszu44: Przecież na Jetixie to nawet Naruto leciało. Z dubbingiem, ale ważne że leciało
Odpisz
31 marca 2014, 17:01
@fiszu44: Ja ostatnio oglądałem Bobo... Pogubiłem się ;_; . Tylko odcinki się skończyły i szukać mi się nie chciało ;____;
Odpisz
31 marca 2014, 17:24
@Mirek01: Ja lubiłam oglądać Kod Lyoko. To była moja ulubiona bajka. R.I.P. Jetix ;-;
Odpisz
31 marca 2014, 17:39
@fiszu44: stary bo bo bo bo to była najlepsza komedia pod słońcem śmiałem się przy tym to była chyba najlepsza bajka na świecie :D
Odpisz
31 marca 2014, 20:39
@loloja: nie stary-stara i nie bajka-anime :)
Odpisz
31 marca 2014, 20:40
@AdiXiks: Uwielbiam Naruto. Masz za***isty avatar!!! Jestem dziewczyną i strasznie, strasznie lubię Deidarę, un :D
Odpisz
31 marca 2014, 20:50
@fiszu44: ale ja nie pisałem że to anime
Odpisz
31 marca 2014, 21:06
@loloja: ale pisałeś, że bajka a to jest anime :D
Odpisz
31 marca 2014, 22:29
@fiszu44: dobra ok
Odpisz
1 kwietnia 2014, 00:35
@fiszu44: Ta kreskówka o tych dzieciach z kryształami to się chyba Magi-Nation nazywała czy coś podobnego. Achhh Jetix stare dobre czasy.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 10:50
@Marvos: dzięki wielkie za tytuł!!! czas wrócić do starych, dobrych czasów ^o^
Odpisz
1 kwietnia 2014, 16:05
@fiszu44: Skoro to moja ulubiona postać to avatar muszę z nim mieć. Pamiętam jak się wnerwiłem gdy oglądałem walkę jego i Saska. Zrobili z niego największego cieniasa.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 17:28
@Flyingseeker: pamiętam... ale ja wolałem jednak CN oglądać... młodzi tytani liga sprawiedliwych batman forever i za wszystkie te które późno leciały w telewizji :p z tych co teraz lecą tylko pora na przygodę :p
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:00
@mmatik: Pełna zgoda CN miał fajne kreskówki.Te związane z DC universe były najlepsze nie licząc paru innych kreskówek.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:09
@Flyingseeker: najlepszą ever była jednak ta o tym kolesiu co miał takiego robota co zamiast głowy miał samochód... Mega cośtam... nie pamiętam już :p
Odpisz
1 kwietnia 2014, 19:10
@mmatik: Megas XLR.
To było zaj*biste.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2014, 19:54
@Flyingseeker: no zaje*iste :D to były czasy.. juz się takich rzeczy nie ogląda
Odpisz
1 kwietnia 2014, 20:00
@mmatik: Niestety. ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2014, 14:20
@AdiXiks: nienawidzę saska :( i faktycznie zrobili z Dudusia cieniasa, ale za to za***iście wyglądał jak się wnerwił :) a jako żywy trup też jest spoko :D
Odpisz
2 kwietnia 2014, 16:13
@fiszu44: Jak dla mnie to z całego Akatsuki zrobili największych cieniasów mimo tego że każdy na początku mówił jacy oni są niepokonani. Smutne bo mieli oni unikatowe moce, które przecież nie łatwo byłoby pokonać
Odpisz
3 kwietnia 2014, 20:59
@AdiXiks: no właśnie :(
Odpisz
13 kwietnia 2014, 19:24
@fiszu44: galactick footbal jest na disney XD
Odpisz
27 marca 2015, 22:28
@Mirek01: Drugiej części nie będzie, bo nie ma z czego. Manga skończyła się całkiem inaczej niż anime, jest ona jednak kontynuowana. Jak chcesz przeczytać na internecie, to na Hayate jest większość, a potem na centrum mangi sobie znajdź.
Odpisz
28 marca 2015, 12:08
@Kasiaaaz: odpowiedz po roku yea :O
Odpisz
28 marca 2015, 20:23
@Mirek01: Oj tam, oj tam. Ważne żeby zniszczyć ludziom nadzieje z tym związane.
Odpisz
28 lutego 2017, 15:06
@Mirek01: Galactik football [*]
Odpisz
10 lipca 2016, 22:32
za**biste bylo jak na jetix lecialo Galactic Football, plakalem kiedy nie bylo 4 sezonu ;C
Odpisz
30 marca 2015, 19:49
Jetix..... moje dzieciństwo
Odpisz
22 listopada 2014, 16:27
Odlotowe Agentki <33
Odpisz
26 listopada 2014, 19:13
@DragoonGirl: I love <33
Odpisz
7 listopada 2014, 15:55
Jetix wracaj!!!
Odpisz
27 lipca 2014, 14:12
ja nie oglądałam tego czegoś :p
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2014, 10:05
Jeżeli pamiętasz jetix to miałeś udane dzieciństwo, a jeżeli miałeś portfel jetix i legitymację oznajmującą że należysz do klubu jetix to miałeś ***iste dzieciństwo.
Nie wspominając o stronie jetix.
Odpisz
31 marca 2014, 16:37
@diablo_piekla: Ja miałem saszetkę Jetix. Liczy się :D
Odpisz
31 marca 2014, 16:55
@diablo_piekla: Zanim weszło Jetix na anteny był jeszcze FOX Kids i tam były majstersztyki pod względem kreskówek. I TO BYŁA MOC.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:23
@Mnich1: Teraz jest tylko ToonToon+ i jakiś kanał dla niemowlaków. Co zrobiliśmy źle?
Odpisz
1 kwietnia 2014, 16:54
@janfon: Po prostu ktoś kto siedzi bardzo wysoko na stołku doszedł do wniosku (albo przyszedł nowy) który stwierdził że lepiej zrobić szybko jakieś gówno udekorować konfetti i wstążeczkami by wyglądało ładniej ale to dalej gówno, niż w pocie czoła zrobić kreskówkę z pomysłami które przyciągają całe rodziny (ja tak swego czasu miałem z Ed, Edd i Eddy przy których miałem masę frajdy. Pieniądz zniszczył człowieka. Bo w końcu jeżeli za oba produkty trzepiesz taką samą kasę to po co masz się trudzić ?
Odpisz
31 marca 2014, 22:12
Tylko Świat Według Ludwiczka z FOX Kids
Odpisz
31 marca 2014, 21:24
A i tak te pasy to tylko broń.
Odpisz
31 marca 2014, 20:29
JETIX aż się łezka w oku kręci , tera jakieś Disney XD
Odpisz
31 marca 2014, 18:47
Kapitan Flamingo,Puka piękne czasy
Odpisz
31 marca 2014, 18:42
Więc to nazywacie dzieciństwem...
Odpisz