Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2022, 08:07
Imo 4 część miała pełno nawiązań do poprzednich części co było dla mnie zaletą więc mi się podobało.
(Końcówka była słaba)
Odpisz
30 stycznia 2022, 14:18
Jestem jedyną osobą, która uważa drugą część za najlepszą?
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:17
@Pan_Brzoza: ja też tak uważam
Odpisz
30 stycznia 2022, 09:46
Jestem jedyną osobą której podobała się cała trylogia?
Odpisz
30 stycznia 2022, 11:47
@Agamer12321: 3 była git, ale reszta nje
Odpisz
30 stycznia 2022, 10:13
Aaaach, malkontenctwo, moje ulubione ;)
Odpisz
30 stycznia 2022, 09:57
Tak samo jest z Pacific Rim.
Odpisz
30 stycznia 2022, 09:13
Postąpił słusznie
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:16
I bardzo dobrze, 2 i 4 to szajs
Odpisz
29 stycznia 2022, 19:21
Odpisz