Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Za co ta premia
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2022, 21:19
I dlatego sie wyprowadzam do Norwegii czy innej Finlandii
Odpisz
6 lutego 2022, 22:17
@chemior2137: Norwegowie gardzą Polakami dlatego lepsza Finlandia bo tam nas lubią
Odpisz
6 lutego 2022, 22:37
@JanPat2: można trzymać swoje obywatelstwo w tajemnicy
Odpisz
7 lutego 2022, 11:23
@JanPat2: gardzą? W jaki sposób?
Odpisz
6 lutego 2022, 21:09
Kurs jednego sasina może gwałtownie wzrosnąć
Odpisz
7 lutego 2022, 08:08
Ciekawostka, o którą nikt nie pytał - wedle kontroli Najwyższej Izby Kontroli Sasin przeimbał 76507400zł, a więc sasin jest większy o 11% niż myśleliśmy.
Odpisz
6 lutego 2022, 21:20
To tam jest jeszcze coś do zepsucia?
Odpisz
7 lutego 2022, 00:03
nie prowokuj ich
Odpisz
7 lutego 2022, 00:22
Dosyć sporo, jeszcze żyjemy lepiej niż w na Ukrainie
Odpisz
6 lutego 2022, 22:40
Ciekawie czy $ zacznie być wart 70 mln zł
Odpisz