Co się mogło stać z tym samolotem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
A, okej
Jakby trochę nie fair
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2024, 08:11
To ma sens
Odpisz
3 kwietnia 2014, 12:44
ja wieże, że porwało ich ufo
P.S.: NIE OCENIAJCIE MNIE!
Odpisz
3 kwietnia 2014, 18:25
@albatrosia: W internecie jeśli nie chcesz by Cię oceniano, jedyną opcją jest by w ogóle się nie odzywać.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:46
ten dopisek był dla żartu, matko...
Odpisz
9 kwietnia 2014, 21:22
@albatrosia: No niestety, w komentarzu trudno jest wykryć "żart", więc przyzwyczajaj się do tego, że czasami można go nie zrozumieć.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 17:38
naprawdę nie masz nic innego do roboty niż hejtowanie innych bez powodu?
Odpisz
11 kwietnia 2014, 17:52
@albatrosia: Nie hejtuję, mówię tylko żeby nie obruszać się w internecie, gdy ktoś Cię nie zrozumie, bo jest to bardzo prawdopodobne.
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:48
Beijing-Boeing... Jezu...
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:38
Hmmm ciekawa hipoteza. Może się sprawdzić gdyż słyszałem o podobnym przypadku tylko że w latach 2002-2004 zaginął samolot. Jego szczątek nie znaleziono nigdy a w 2004 odkryto go zakopanego pod ziemią w Chile kiedy rozpoczynano budowę jakiegoś wieżowca. Zaczerpnięto z DISCOVERY CHANNEL.
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:15
To jest prawdopodobne. Pewnie na trójkącie bermudzkim też jest taka dziura.
Odpisz
2 kwietnia 2014, 19:40
No ! Nareszcie jakaś realna teoria zaginięcia samolotu ;D
Odpisz
2 kwietnia 2014, 17:24
ha ha ha xD takie wydazenie jest nierealne a dlaczego? gdyby wlasnie tak bylo pasazerowie boeinga dysponowali by tak potezna wiedza ze caly swiat to byly by chiny ;)
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:39
@lazur1225: Ale jaką wiedzą?
Jestem pewien że żaden z pasażerów nie wiedział jak zbudować broń lub jakiekolwiek inne urządzenie
Odpisz
23 lipca 2016, 08:33
@Mardoman24: i taki terrorysta na pokładzie XD
Odpisz
2 kwietnia 2014, 17:14
bardzo możliwa wersja zdarzeń
Odpisz
2 kwietnia 2014, 17:12
*Boeing
Odpisz
2 kwietnia 2014, 17:05
-Piłeś?
-Piłem.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 17:02
w sumie to ma sens!
Odpisz