memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 sierpnia 2022, 17:35
Ale po ...j go aresztowali
Odpisz
15 lutego 2022, 17:18
Florydzka herbatka
14 lutego 2022, 09:11
Bostońskie picie herbaty
13 lutego 2022, 21:24
10 kg herbaty to w sumie dużo, ale 3 kg cukru to nie wiele
8 lutego 2022, 22:34
Ciekawe kto mieszał
9 lutego 2022, 15:46
@pawelonxxx: pewnie POTĘŻNA ŁYŻKA
10 lutego 2022, 08:07
@GigannPlus: P
11 lutego 2022, 11:19
O
11 lutego 2022, 11:35
@TheWind: T
12 lutego 2022, 09:07
@GigannPlus: Ę
12 lutego 2022, 11:11
@Piro_Manka: Ż
12 lutego 2022, 11:17
@TheWind: N
12 lutego 2022, 21:09
@GigannPlus: A
12 lutego 2022, 21:53
@Piro_Manka: *spacja*
13 lutego 2022, 09:25
@GigannPlus: Ł
13 lutego 2022, 12:11
@Piro_Manka: Y
13 lutego 2022, 12:26
@GigannPlus: Ż
13 lutego 2022, 12:30
@TheWind: K
13 lutego 2022, 15:35
13 lutego 2022, 16:35
@TheWind: :D
8 lutego 2022, 11:22
POTĘŻNA HERBATA
8 lutego 2022, 19:24
P
8 lutego 2022, 19:25
@Shiroyasha: O
8 lutego 2022, 19:32
T
8 lutego 2022, 19:34
@tofik87: Ę
8 lutego 2022, 19:39
@Rhokai: Ż
8 lutego 2022, 19:53
N
8 lutego 2022, 19:54
A
8 lutego 2022, 19:56
@tofik87: *spacja*
8 lutego 2022, 19:59
@muuuu2321: H
8 lutego 2022, 20:04
E
8 lutego 2022, 20:11
R
8 lutego 2022, 20:14
@Shiroyasha: B
8 lutego 2022, 20:23
@tofik87: A
Edytowano - 8 lutego 2022, 20:34
@Riczi_09: jeszcze raz P
8 lutego 2022, 20:35
@Legnicki: Nie.
8 lutego 2022, 22:38
@Legnicki: dobrze było
9 lutego 2022, 10:04
@Legnicki: Payaso P
9 lutego 2022, 14:47
@GigannPlus: O
9 lutego 2022, 14:52
@Anonimowyon: T
9 lutego 2022, 14:53
9 lutego 2022, 14:55
@Riczi_09: Ż
9 lutego 2022, 14:59
@Anonimowyon: N
9 lutego 2022, 15:41
@GigannPlus: I
@Shiroyasha: E
9 lutego 2022, 17:15
@Shiroyasha: zj...łeś
9 lutego 2022, 17:40
9 lutego 2022, 18:03
9 lutego 2022, 18:16
9 lutego 2022, 18:33
@superAsasyn: Ę
9 lutego 2022, 19:48
@superAsasyn: N
9 lutego 2022, 20:26
@Anonimowyon: A
9 lutego 2022, 20:53
*spacja*
9 lutego 2022, 20:58
@GigannPlus: H
9 lutego 2022, 21:18
@Anonimowyon: E
9 lutego 2022, 22:00
9 lutego 2022, 22:10
@GigannPlus: B
9 lutego 2022, 23:42
10 lutego 2022, 07:33
@GigannPlus: T
10 lutego 2022, 08:00
10 lutego 2022, 08:06
@GigannPlus: WE DID IT BOIZ. W końcu, po tylu próbach
8 lutego 2022, 22:59
Amerykanie mają tradycje wyrzucania herbaty do wody.
8 lutego 2022, 23:49
@Aramil1993: prawda
8 lutego 2022, 21:10
No tak, to zawsze musi być Floryda...
8 lutego 2022, 16:08
"Mój stary fanatyk herbaty"
@Polakowaty: Napisałem o tym pastę ale nie wiem gdzie ją mam
Edytowano - 8 lutego 2022, 19:59
@Polakowaty: https://memy.jeja.pl/825942,jak-to-nie-traktujesz-tego-powaznie.html
8 lutego 2022, 20:05
@Dziwak:
@tofik87: poprawka: https://memy.jeja.pl/829542,jak-to-nie-traktujesz-tego-powaznie.html
8 lutego 2022, 18:51
P O T Ę Ż N A H E R B A T A
8 lutego 2022, 18:44
Gdzie? W Bostonie?
8 lutego 2022, 14:17
Ale wyszło?
8 lutego 2022, 13:55
Piłbym
Edytowano - 8 lutego 2022, 11:36
* Zadowoleni Brytyjczycy *
8 lutego 2022, 12:11
@Polska_GUROM: *every englishman liked that*
8 lutego 2022, 12:45
@Polska_GUROM: Brytyjczykom może to przypomnieć pewną sytuację o której woleli by jednak zapomnieć więc raczej nie wszyscy byli by zadowoleni
8 lutego 2022, 11:27
8 lutego 2022, 11:29
@foxkitty: O
8 lutego 2022, 11:30
@Frostburn164: T
8 lutego 2022, 11:31
@marton: Ę
8 lutego 2022, 11:32
@podejrzanyczlowiek007: Ż
@Frostburn164: N
8 lutego 2022, 11:33
@UberScooot: A
@Frostburn164: *spacja*
8 lutego 2022, 11:34
@UberScooot: H
8 lutego 2022, 11:37
@IkarAviator: E
8 lutego 2022, 11:38
@Polska_GUROM: R
@Frostburn164: B
8 lutego 2022, 11:39
@Polska_GUROM: T
8 lutego 2022, 11:41
@Frostburn164: A
8 lutego 2022, 11:42
Udało się
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2022, 17:35
Ale po ...j go aresztowali
Odpisz
15 lutego 2022, 17:18
Florydzka herbatka
Odpisz
14 lutego 2022, 09:11
Bostońskie picie herbaty
Odpisz
13 lutego 2022, 21:24
10 kg herbaty to w sumie dużo, ale 3 kg cukru to nie wiele
Odpisz
8 lutego 2022, 22:34
Ciekawe kto mieszał
Odpisz
9 lutego 2022, 15:46
@pawelonxxx: pewnie POTĘŻNA ŁYŻKA
Odpisz
10 lutego 2022, 08:07
@GigannPlus: P
Odpisz
11 lutego 2022, 11:19
O
Odpisz
11 lutego 2022, 11:35
@TheWind: T
Odpisz
12 lutego 2022, 09:07
@GigannPlus: Ę
Odpisz
12 lutego 2022, 11:11
@Piro_Manka: Ż
Odpisz
12 lutego 2022, 11:17
@TheWind: N
Odpisz
12 lutego 2022, 21:09
@GigannPlus: A
Odpisz
12 lutego 2022, 21:53
@Piro_Manka: *spacja*
Odpisz
13 lutego 2022, 09:25
@GigannPlus: Ł
Odpisz
13 lutego 2022, 12:11
@Piro_Manka: Y
Odpisz
13 lutego 2022, 12:26
@GigannPlus: Ż
Odpisz
13 lutego 2022, 12:30
@TheWind: K
Odpisz
13 lutego 2022, 15:35
@GigannPlus: A
Odpisz
13 lutego 2022, 16:35
@TheWind: :D
Odpisz
8 lutego 2022, 11:22
POTĘŻNA HERBATA
Odpisz
8 lutego 2022, 19:24
P
Odpisz
8 lutego 2022, 19:25
@Shiroyasha: O
Odpisz
8 lutego 2022, 19:32
T
Odpisz
8 lutego 2022, 19:34
@tofik87: Ę
Odpisz
8 lutego 2022, 19:39
@Rhokai: Ż
Odpisz
8 lutego 2022, 19:53
N
Odpisz
8 lutego 2022, 19:54
A
Odpisz
8 lutego 2022, 19:56
@tofik87: *spacja*
Odpisz
8 lutego 2022, 19:59
@muuuu2321: H
Odpisz
8 lutego 2022, 20:04
E
Odpisz
8 lutego 2022, 20:11
R
Odpisz
8 lutego 2022, 20:14
@Shiroyasha: B
Odpisz
8 lutego 2022, 20:23
@tofik87: A
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 20:34
@Riczi_09: jeszcze raz
P
Odpisz
8 lutego 2022, 20:35
@Legnicki: Nie.
Odpisz
8 lutego 2022, 22:38
@Legnicki: dobrze było
Odpisz
9 lutego 2022, 10:04
@Legnicki: Payaso
P
Odpisz
9 lutego 2022, 14:47
@GigannPlus: O
Odpisz
9 lutego 2022, 14:52
@Anonimowyon: T
Odpisz
9 lutego 2022, 14:53
@GigannPlus: Ę
Odpisz
9 lutego 2022, 14:55
@Riczi_09: Ż
Odpisz
9 lutego 2022, 14:59
@Anonimowyon: N
Odpisz
9 lutego 2022, 15:41
@GigannPlus: I
Odpisz
9 lutego 2022, 15:41
@Shiroyasha: E
Odpisz
9 lutego 2022, 17:15
@Shiroyasha: zj...łeś
Odpisz
9 lutego 2022, 17:40
P
Odpisz
9 lutego 2022, 18:03
@GigannPlus: O
Odpisz
9 lutego 2022, 18:16
T
Odpisz
9 lutego 2022, 18:33
@superAsasyn: Ę
Odpisz
9 lutego 2022, 18:33
@GigannPlus: Ż
Odpisz
9 lutego 2022, 19:48
@superAsasyn: N
Odpisz
9 lutego 2022, 20:26
@Anonimowyon: A
Odpisz
9 lutego 2022, 20:53
*spacja*
Odpisz
9 lutego 2022, 20:58
@GigannPlus: H
Odpisz
9 lutego 2022, 21:18
@Anonimowyon: E
Odpisz
9 lutego 2022, 22:00
R
Odpisz
9 lutego 2022, 22:10
@GigannPlus: B
Odpisz
9 lutego 2022, 23:42
@Anonimowyon: A
Odpisz
10 lutego 2022, 07:33
@GigannPlus: T
Odpisz
10 lutego 2022, 08:00
A
Odpisz
10 lutego 2022, 08:06
@GigannPlus: WE DID IT BOIZ. W końcu, po tylu próbach
Odpisz
8 lutego 2022, 22:59
Amerykanie mają tradycje wyrzucania herbaty do wody.
Odpisz
8 lutego 2022, 23:49
@Aramil1993: prawda
Odpisz
8 lutego 2022, 21:10
No tak, to zawsze musi być Floryda...
Odpisz
8 lutego 2022, 16:08
"Mój stary fanatyk herbaty"
Odpisz
8 lutego 2022, 19:54
@Polakowaty: Napisałem o tym pastę ale nie wiem gdzie ją mam
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 19:59
@Polakowaty: https://memy.jeja.pl/825942,jak-to-nie-traktujesz-tego-powaznie.html
Odpisz
8 lutego 2022, 20:05
@Dziwak:
Odpisz
8 lutego 2022, 20:05
@tofik87: poprawka: https://memy.jeja.pl/829542,jak-to-nie-traktujesz-tego-powaznie.html
Odpisz
8 lutego 2022, 18:51
P O T Ę Ż N A H E R B A T A
Odpisz
8 lutego 2022, 18:44
Gdzie? W Bostonie?
Odpisz
8 lutego 2022, 14:17
Ale wyszło?
Odpisz
8 lutego 2022, 13:55
Piłbym
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 11:36
* Zadowoleni Brytyjczycy *
Odpisz
8 lutego 2022, 12:11
@Polska_GUROM: *every englishman liked that*
Odpisz
8 lutego 2022, 12:45
@Polska_GUROM: Brytyjczykom może to przypomnieć pewną sytuację o której woleli by jednak zapomnieć więc raczej nie wszyscy byli by zadowoleni
Odpisz
8 lutego 2022, 11:27
P
Odpisz
8 lutego 2022, 11:29
@foxkitty: O
Odpisz
8 lutego 2022, 11:30
@Frostburn164: T
Odpisz
8 lutego 2022, 11:31
@marton: Ę
Odpisz
8 lutego 2022, 11:32
@podejrzanyczlowiek007: Ż
Odpisz
8 lutego 2022, 11:32
@Frostburn164: N
Odpisz
8 lutego 2022, 11:33
@UberScooot: A
Odpisz
8 lutego 2022, 11:33
@Frostburn164: *spacja*
Odpisz
8 lutego 2022, 11:34
@UberScooot: H
Odpisz
8 lutego 2022, 11:37
@IkarAviator: E
Odpisz
8 lutego 2022, 11:38
@Polska_GUROM: R
Odpisz
8 lutego 2022, 11:38
@Frostburn164: B
Odpisz
8 lutego 2022, 11:39
@UberScooot: A
Odpisz
8 lutego 2022, 11:39
@Polska_GUROM: T
Odpisz
8 lutego 2022, 11:41
@Frostburn164: A
Odpisz
8 lutego 2022, 11:42
Udało się
Odpisz