Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
To się nie może nie udać
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2022, 09:51
Nah. Nie lubię chodzić bez stanika.
Odpisz
26 marca 2022, 22:08
Nie koniecznie
Odpisz
11 czerwca 2015, 15:40
Dla mężczyzny też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2015, 19:30
bądzcie wolne cały dzień co wam szkodzi :D
Odpisz
9 marca 2015, 20:48
@Uszko: Niezbyt to wygodne, szczególnie jak biegasz, chodzisz, podskakujesz, no i trochę nieprzyjemnie się tak chodzi, bo odnosisz wrażenie jakbyś była naga ;)
Odpisz
10 marca 2015, 19:49
no ale do wszystkiego da się przezwyczaić a do stanika takze trzeba się przezwyczajać
Odpisz
10 marca 2015, 20:29
@Uszko: Owszem, ale tylko na początku :) Gdyby się dało chodzić bez zapewniam cię, że wszystkie kobiety by bez nich chodziły
Odpisz
1 kwietnia 2014, 21:05
Co ty możesz o tym wiedzieć ??
Odpisz
1 kwietnia 2014, 21:57
@Fantie: pewnie tyle co ty :D
Odpisz
2 kwietnia 2014, 11:08
@jacek1s: Noszenie stanika przez cały dzień to żadna udręka , chyba że cię gdzieś ugniata . I coś o tym wiem .-.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:31
@Fantie: Najlepsze są sportowe.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:51
@robogirl: = topy ;p Wiem ,ale się dziwnie w nich czuje ;//
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:53
@Fantie: Ja lubie.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 21:14
@Fantie: Możesz chodzić zawsze bez :)
Odpisz
3 kwietnia 2014, 21:26
Hahahah toś dowalił :D
Odpisz
3 kwietnia 2014, 22:43
Może jeszcze bez bluzki ma chodzić? Żart jak sk*rwysyn!
Odpisz
3 kwietnia 2014, 23:55
@robogirl: Po co te nerwy? :D
Odpisz
3 kwietnia 2014, 23:59
@Papayou: Nie nerwy tylko taki podprogowy pod tekst. XD
Odpisz
4 kwietnia 2014, 13:38
@Fantie: Nie jest???? SERIO???? Może jeśli się go zapnie tak luźno, jakby go nie było!
Odpisz
4 kwietnia 2014, 13:54
Wtf ?! dlaczego gadamy o stanikach ??? o.e
Odpisz
4 kwietnia 2014, 21:00
@Fantie: Bo to fascynujące.
Odpisz
25 listopada 2014, 18:36
@Fantie: Powiedziała 12 latka DX
Odpisz
25 listopada 2014, 19:11
@kotekada4: Wiek nie ma znaczenia, tylko geny. Takie info na przyszlosc :)
Odpisz
25 listopada 2014, 19:48
@Fantie: Takie info, geny czy nie geny wiek jednak ma znaczenie
Odpisz
3 kwietnia 2014, 20:16
No skoro sobie kupiła za ciasny to chyba takie lubi. :P
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:46
i dla mezczyzny po pracy
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:11
Jest jeszcze zdejmowanie skarpetek :F
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:10
No to nie noś stanika. Proste. (albo kup większy stanik [wygodniejszy czy coś])
Odpisz
1 kwietnia 2014, 21:25
I dla męszczyzny przez cały dzień.
Odpisz