Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GwiazdaPoludniowa

28 sierpnia 2022, 09:51

Nah. Nie lubię chodzić bez stanika.

Avatar Shiroyasha

26 marca 2022, 22:08

Nie koniecznie

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2015, 15:40

Dla mężczyzny też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Uszko

22 lutego 2015, 19:30

bądzcie wolne cały dzień co wam szkodzi :D

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2015, 20:48

@Uszko: Niezbyt to wygodne, szczególnie jak biegasz, chodzisz, podskakujesz, no i trochę nieprzyjemnie się tak chodzi, bo odnosisz wrażenie jakbyś była naga ;)

Avatar Uszko

10 marca 2015, 19:49

no ale do wszystkiego da się przezwyczaić a do stanika takze trzeba się przezwyczajać

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 20:29

@Uszko: Owszem, ale tylko na początku :) Gdyby się dało chodzić bez zapewniam cię, że wszystkie kobiety by bez nich chodziły

Avatar Fantie

1 kwietnia 2014, 21:05

Co ty możesz o tym wiedzieć ??

Avatar jacek1s

1 kwietnia 2014, 21:57

@Fantie: pewnie tyle co ty :D

Avatar Fantie

2 kwietnia 2014, 11:08

@jacek1s: Noszenie stanika przez cały dzień to żadna udręka , chyba że cię gdzieś ugniata . I coś o tym wiem .-.

Avatar robogirl

3 kwietnia 2014, 19:31

@Fantie: Najlepsze są sportowe.

Avatar Fantie

3 kwietnia 2014, 19:51

@robogirl: = topy ;p Wiem ,ale się dziwnie w nich czuje ;//

Avatar robogirl

3 kwietnia 2014, 19:53

@Fantie: Ja lubie.

Avatar
heroes10

3 kwietnia 2014, 21:14

@Fantie: Możesz chodzić zawsze bez :)

Avatar Fantie

3 kwietnia 2014, 21:26

Hahahah toś dowalił :D

Avatar robogirl

3 kwietnia 2014, 22:43

Może jeszcze bez bluzki ma chodzić? Żart jak sk*rwysyn!

Avatar Papayou

3 kwietnia 2014, 23:55

@robogirl: Po co te nerwy? :D

Avatar robogirl

3 kwietnia 2014, 23:59

@Papayou: Nie nerwy tylko taki podprogowy pod tekst. XD

Avatar
Rudy_Kruliczek

4 kwietnia 2014, 13:38

@Fantie: Nie jest???? SERIO???? Może jeśli się go zapnie tak luźno, jakby go nie było!

Avatar Fantie

4 kwietnia 2014, 13:54

Wtf ?! dlaczego gadamy o stanikach ??? o.e

Avatar
Rudy_Kruliczek

4 kwietnia 2014, 21:00

@Fantie: Bo to fascynujące.

Avatar kotekada4

25 listopada 2014, 18:36

@Fantie: Powiedziała 12 latka DX

Avatar Fantie

25 listopada 2014, 19:11

@kotekada4: Wiek nie ma znaczenia, tylko geny. Takie info na przyszlosc :)

Avatar kotekada4

25 listopada 2014, 19:48

@Fantie: Takie info, geny czy nie geny wiek jednak ma znaczenie

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2014, 20:16

No skoro sobie kupiła za ciasny to chyba takie lubi. :P

Avatar lazur1225

3 kwietnia 2014, 19:46

i dla mezczyzny po pracy

Avatar Aracz

3 kwietnia 2014, 19:11

Jest jeszcze zdejmowanie skarpetek :F

Avatar Mnich1

3 kwietnia 2014, 19:10

No to nie noś stanika. Proste. (albo kup większy stanik [wygodniejszy czy coś])

Avatar Halo55

1 kwietnia 2014, 21:25

I dla męszczyzny przez cały dzień.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar saper123
Dodane przez: saper123

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fergus

To się nie może nie udać

Co za przypadek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka