Inni mają gorzej. I co, poczułeś się lepiej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2023, 22:31
Tylko ja mam zajebiste pytanie
MY ŻYJEMY W POLSCE CZY K...A TURCJI?
Odpisz
16 lutego 2022, 10:56
Nie, nie poczułem się lepiej.
Odpisz
16 lutego 2022, 18:47
wcześnej był inny tytuł, ale admin go zmienił
Odpisz
16 lutego 2022, 15:47
rel
Odpisz
16 lutego 2022, 08:04
O, zmienili tytuł
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2022, 08:08
Inflacja robi swoje
Odpisz
15 lutego 2022, 23:21
@PieselWojownik: w sumie to za kilka lat będzie to aktualne
Odpisz
15 lutego 2022, 22:54
Ale my jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa
Odpisz
14 lutego 2022, 10:20
Tymczasem Wenezuela i kraje Afryki środkowej:
Odpisz
15 lutego 2022, 21:28
@Kuman:
Odpisz
15 lutego 2022, 21:34
@Rob174ert: Rel.
Odpisz
15 lutego 2022, 19:16
Wenezuela
Odpisz
14 lutego 2022, 16:59
Tylko ze polska inflacja to storm ruler
Odpisz
14 lutego 2022, 12:26
Inflacja w Wenezuelii
Odpisz
14 lutego 2022, 10:29
gorzej że rząd naśladuje kermita:
Odpisz