Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

16 lutego 2022, 22:13

Okej, żebranie za darmo nie jest w porządku, ale "proszę iść do pracy" to cios poniżej pasa. W polskich warunkach mogą oboje pracować nawet na dwa etaty i tak czy siak klepać biedę.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2022, 23:03

@Anantashesha: to niech pojda do lepszej pracy

Avatar Anantashesha

16 lutego 2022, 23:05

Skoro tak się da, to co tu jeszcze robisz i gdzie twój pierwszy milion? :)

Avatar Kawento

22 lutego 2022, 17:00

@Anantashesha: Byłoby lepiej, gdyby Kapitan Państwo nie zabierał sporej części wynagrodzenia.

Avatar Anantashesha

22 lutego 2022, 17:05

@Kawento: Prawda, ale istnieją osoby które są niezdolne do pracy i jakoś trzeba im pomóc. Podatek powinien być progresywny i sprawiedliwy.

Avatar Kawento

22 lutego 2022, 18:00

@Anantashesha: Popieram pomaganie, ale nie pod przymusem. A co do podatku progresywnego, to nawet obok sprawiedliwości nie stał, lepszy byłby liniowy, a i tak ktoś, kto zarabia więcej, płaciłby proporcjonalnie większy podatek.

Avatar Anantashesha

22 lutego 2022, 18:59

@Kawento: No nie zgadzam się. Jeśli ktoś żyje na sto razy większym poziomie ode mnie, to może płacić większy podatek. To nie jest przymus - to jest system w którym żyjemy :)

Avatar maciejski

16 lutego 2022, 21:56

Pralka z 2 małych dzieci? Gdzie taką dostanę?

Avatar Finlandia24

16 lutego 2022, 21:54

Avatar olejnik07

15 lutego 2022, 09:23

Nie opłaca się bo by musiał dziecku żreć dawać

Avatar dawid51

15 lutego 2022, 10:19

@olejnik07: odda je na organy
i będzie miał profit

Avatar IICJII

16 lutego 2022, 21:31

@olejnik07: kto tak powiedział że by musiał?

Avatar Bartolinise

15 lutego 2022, 08:43

droga ta pralka skoro chce za nią 20k+ $

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2022, 08:45

@Bartolinise: ale też zależy dziecko w jakim wieku i jakie ma statystyki, może na wolnym rynku jego cena by była o wiele niższa że względu na jakieś wady

Avatar Bartolinise

15 lutego 2022, 08:46

racja, naprawa wad konstrukcyjnych byłaby o wiele większa niż sama cena

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lutego 2022, 08:50

@Bartolinise: no takie dziecko na przykład by mogło nie chcieć pracować 18 h dziennie na uprawie zboża w Minecraft a a uszkodzonego towaru na wolnym rynku już nikt nie będzie chciał odkupić potem

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2022, 08:43

Kiedy wolny rynek wejdzie za mocno

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

A, okej

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka