Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 lutego 2022, 19:26
@KontoUsunięte: i’m not a little boy any longer. I’m little girl now
Odpisz
15 lutego 2022, 21:56
ej patrzcie to boba fett chwile przed dokonaniem brutalnego mordu na je*anym emerycie
Odpisz
15 lutego 2022, 22:12
@XDudek: sam się dziadyga prosił
Odpisz
15 lutego 2022, 22:15
klon go zaskoczył, nikt nie spodziewałby się po typie w beskarowej zbroji, strzelając rakietami i ogniem z nadgarstków/kolan że wyciagnie nagle dzidą co ukradł tuskeną :__c
Odpisz
16 lutego 2022, 22:13
@XDudek: on tej ,,dzidy'' nie ukradł było w którymś odcinku pokazane jak ją robi, więc ona jest jego
Odpisz
16 lutego 2022, 22:14
@Bitowskyy: wiem
nie pisałem poważnie...
Odpisz
16 lutego 2022, 22:14
@XDudek: ok
Odpisz
18 lutego 2022, 12:55
@XDudek: Ja myślę, że jednak on żyje
Odpisz
18 lutego 2022, 12:56
@Anonimowyon: a ja o tym marzę
Odpisz
18 lutego 2022, 13:43
@XDudek: Nadal pikało mu to coś na ubiorze. Myślę też, że nie robiliby takiego zbliżenia, gdyby umarł.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2022, 13:50
@Anonimowyon: wsm jeśli cobb vanth przeżył to cad też może
Odpisz
18 lutego 2022, 13:53
@XDudek: No, a co myślisz o Maxie Rebo?
Odpisz
18 lutego 2022, 14:10
@Anonimowyon: druga najlepsza niebieska postać w odległej galaktyce
Odpisz
18 lutego 2022, 14:13
@XDudek: Zgadzam się. (a jaka jest pierwsza?)
Odpisz
18 lutego 2022, 14:14
@Anonimowyon: żadna niebieskoskóra postać którą uwielbiam nie przychodzi ci do głowy?
podpowiedź: ''Nadal pikało mu to coś na ubiorze. Myślę też, że nie robiliby takiego zbliżenia, gdyby umarł.''
Odpisz
18 lutego 2022, 14:15
@XDudek: Racja
Odpisz
18 lutego 2022, 14:17
@Anonimowyon: mam jego 30 zdjęć w galerii, wielbie go
Odpisz
17 lutego 2022, 10:11
Ej ja nie pamiętam żebym nosił te pierwsze
Odpisz
17 lutego 2022, 07:52
rel
Odpisz
17 lutego 2022, 01:05
Potwierdzam. Na pewnym etapie zmieniłem na bokserki i już nie wrócę do poprzedniego typu
Odpisz
16 lutego 2022, 22:17
Najlepsze są gaciory Maciory
Odpisz
16 lutego 2022, 21:51
To ważny krok w życiu każdego chłopaka.
Odpisz
15 lutego 2022, 21:51
Imo te pierwsze są wygodniejsze
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2022, 21:55
@Bright32: obcisłe slipy 🥵
Odpisz
15 lutego 2022, 21:58
@Tsubame: 👃🥵👍
Odpisz
16 lutego 2022, 21:11
@Bright32: oczy ważki są szczególnie wygodne
Odpisz
16 lutego 2022, 19:48
Zmiana batów
Odpisz
16 lutego 2022, 17:46
Mój dziadek chodzi w takich jak geralt z wiedźmina 3, ojciec w slipach, a ja w bokserkach
Odpisz
15 lutego 2022, 21:59
Odpisz
15 lutego 2022, 22:01
bardziej to
Odpisz