Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

25 lutego 2022, 03:29

Ale to nie jest żadna trzecia wojna xd
Nigdy już nie będzie gorącej wojny światowej, co najwyżej wojny lokalne.

Avatar TowarzyszBagniak

30 lipca 2024, 16:08

@Anantashesha: Brzmi jak wyzwanie

Avatar Anantashesha

30 lipca 2024, 17:12

@TowarzyszBagniak: Powodzenia

Avatar rozwalgo

24 lutego 2022, 23:17

No i co, 4 wojna będzie coś innego

Avatar olimpicYT3356

25 lutego 2022, 07:44

@rozwalgo: 4 nie będzie, bo wyginiemy przez 3

Avatar KrzysiekMal

26 lutego 2022, 08:13

@olimpicYT3356: "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie." - Albert Einstein

Avatar ioioio

26 lutego 2022, 10:19

@KrzysiekMal: trzeba szukać dobrych patyków

Avatar Rodion

25 lutego 2022, 01:26

Czy tylko moim zdaniem memy jak i pewne dygresje na temat rzekomo zbliżającej się III Wojny Światowej nie są śmieszne? Wytłumaczcie mi proszę co śmiesznego jest w konfliktach zbrojnych?

Avatar korobov

25 lutego 2022, 09:53

@Rodion: Nie jest w nich nic śmiesznego. Humor jednak jest mechanizmem obronnym przed stresem, który wojna powoduje. W dzisiejszych czasach jednak humor jest bardziej rozpowszechniony przez memy.

Avatar Sebzer

25 lutego 2022, 05:15

Nie ma 3wś.

Avatar Damianito

24 lutego 2022, 23:15

Żyjemy w społeczeństwie.

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:16

Super gadajec Imo

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2022, 22:17

@Bright32: Bana dostał xD
Rozmowa z użytkownikiem LOKO30
Rozmowa z wybraną osobą jest w tym momencie niemożliwa

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:18

XD

Avatar Oliwier256

24 lutego 2022, 22:18

za co bana? Za wyzywanie użytkowników/admina w pogadajcu?

Avatar Bright32

Edytowano - 24 lutego 2022, 22:21

@Oliwier256: Napisał (jak dobrze pamiętam) "będę dalej postował i ...j ci w dupe spaślaku J...ny "
Głębokie przesłanie

Avatar Quackmore

24 lutego 2022, 22:21

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2022, 22:49

Gdzie mój kom heloł

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:50

1984

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:23

Koks dwa punkty za jednego mema

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 24 lutego 2022, 22:35

@Bright32: pogchamp widzowie

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:39

@polska_cebulka: Gratuluję

komentarz obrazkowy

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 24 lutego 2022, 22:21

Gdyby memy istniały przed 1918 to pewnie z dwóch pierwszych wojen też by śmieszkowano

No i jakieś parenaście lat temu ludzie chyba byli bardziej strachliwi, ale to przy okazji

Avatar
bylojuz12

24 lutego 2022, 22:14

Avatar XDudek

24 lutego 2022, 22:11

wolałbym czytać o tym gazety

Avatar Bright32

24 lutego 2022, 22:10

Miałeś srać w sklepie, a nie w poczekalni

Avatar
Hamczurk

24 lutego 2022, 22:09

nie ma żadnej trzeciej wojny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Północne Węgry

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka