Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2014, 09:50
Ktoś wytlumaczy?
Coś lekko nie rozumiem
Odpisz
7 kwietnia 2014, 18:09
@eragon00: gra nazywa się "Age of Empires", a autor obrazka dodał c do wyrazu age i zmienił twarze postaci na twarze aktora nicolasa cage'a
Odpisz
15 kwietnia 2014, 22:02
@coloman: Powinni ci za to płacić.Nie mówie złośliwie :)
Odpisz
16 kwietnia 2014, 14:02
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: za co? za tłumaczenie?
Odpisz
16 kwietnia 2014, 21:19
@coloman: dokładnie
Odpisz
9 kwietnia 2014, 22:51
JA TO CHCE ! TERAZ !
Odpisz
9 kwietnia 2014, 15:10
Dlaczego Nicolas Cage jest wszędzie?!
Odpisz
9 kwietnia 2014, 15:31
@asdfghjk: Bo go nie ma.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:29
Nicolas Cage jest wszędzie.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 16:28
nie było tam Polski, dlatego wole Kozaków
Odpisz
11 kwietnia 2014, 13:40
@Paulius: W age of empires była Polska na 100% w 3 części w jedynce nie wiem w dwójkę dawno nie grałem ale wydaje mi się że Polska była może nie w kampanii ale do wyboru w Multi.
Odpisz
14 lipca 2014, 14:07
Polska jest w 2 ale NIE grywalna
Odpisz
15 lipca 2014, 11:13
@denz334: Jak dla kogo...
Portugalia w EOE 3 też wydawała mi się niegrywalna bardzo słabe jednostki z niedostatecznie dużą siłą ognia natomiast kiedy znalazłem balans pomiędzy jednostkami zacząłem wygrywać więc polską pewnie też da się coś wykombinować.
Odpisz
15 lipca 2014, 17:06
chodzi mi o to ze nie da się grac w sensie ze wybrac polski
Odpisz
15 lipca 2014, 17:16
@denz334: Aaa
Nie jestem pewien dawno nie grałem w 2 kampanii na 100% nie ale multi jako frakcja powinna się tam znaleźć jeśli nie to może jak wojska polskie wyglądało jakieś plemię czy coś.
Odpisz