Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar eragon00

7 kwietnia 2014, 09:50

Ktoś wytlumaczy?
Coś lekko nie rozumiem

Avatar coloman

7 kwietnia 2014, 18:09

@eragon00: gra nazywa się "Age of Empires", a autor obrazka dodał c do wyrazu age i zmienił twarze postaci na twarze aktora nicolasa cage'a

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

15 kwietnia 2014, 22:02

@coloman: Powinni ci za to płacić.Nie mówie złośliwie :)

Avatar coloman

16 kwietnia 2014, 14:02

@Nikt_nie_fika_do_Patryka: za co? za tłumaczenie?

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

16 kwietnia 2014, 21:19

@coloman: dokładnie

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2014, 22:51

JA TO CHCE ! TERAZ !

Avatar asdfghjk

9 kwietnia 2014, 15:10

Dlaczego Nicolas Cage jest wszędzie?!

Avatar gelo1238

9 kwietnia 2014, 15:31

@asdfghjk: Bo go nie ma.

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2014, 14:29

Nicolas Cage jest wszędzie.

Avatar Paulius

6 kwietnia 2014, 16:28

nie było tam Polski, dlatego wole Kozaków

Avatar
heroes10

11 kwietnia 2014, 13:40

@Paulius: W age of empires była Polska na 100% w 3 części w jedynce nie wiem w dwójkę dawno nie grałem ale wydaje mi się że Polska była może nie w kampanii ale do wyboru w Multi.

Avatar denz334

14 lipca 2014, 14:07

Polska jest w 2 ale NIE grywalna

Avatar
heroes10

15 lipca 2014, 11:13

@denz334: Jak dla kogo...
Portugalia w EOE 3 też wydawała mi się niegrywalna bardzo słabe jednostki z niedostatecznie dużą siłą ognia natomiast kiedy znalazłem balans pomiędzy jednostkami zacząłem wygrywać więc polską pewnie też da się coś wykombinować.

Avatar denz334

15 lipca 2014, 17:06

chodzi mi o to ze nie da się grac w sensie ze wybrac polski

Avatar
heroes10

15 lipca 2014, 17:16

@denz334: Aaa
Nie jestem pewien dawno nie grałem w 2 kampanii na 100% nie ale multi jako frakcja powinna się tam znaleźć jeśli nie to może jak wojska polskie wyglądało jakieś plemię czy coś.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Nieuczciwa ocena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka