Co się dzieje z tym światem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Dwa oblicza
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2014, 17:38
Co w tym złego, że fanka chce spotkać swoich idoli? Przecież każdy z was chciałby spotkać się ze swoim...
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2014, 21:11
@FD_God: Być może. Ale uznawać to za największy cel w życiu to już przesada. Tym bardziej, że ich fanek nie pociąga ich "talent" tylko słitaśne grzyweczki... Btw. nie wiem jak was ale mnie te wszelakie posty o gwiazdeczkach już przyprawiają o niewydolność nerek.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 21:47
@Bakteria: Jeszcze młode, ambicji to one dużej nie posiadają teraz.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 23:12
@FD_God: Byle im tak nie zostało, bo wyjdzie na to że któregoś dnia wrócimy do jaskiń i zaczniemy się ubierać w skóry upolowanych zwierząt, potem urośnie nam gęste owłosienie na całym ciele, następnie ogon aż w końcu wrócimy do morza..
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:22
@Bakteria: To już nie będzie nasz problem, będziemy wtedy martwi.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 09:05
@FD_God: Całe szczęście :)
Odpisz
10 kwietnia 2014, 21:21
>2014
>Wciąż wpadać w ten haczyk
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2014, 13:12
A dlaczego po prostu olać ich i słuchać własnej, ulubionej muzyki, zamiast przejmować się jakąś bandą dzieciaków, która jak bydło lata za kolejnymi gwiazdeczkami wypromowanymi przez programy typu X factor? Coraz bardziej drażnią mnie obrazki o Justinie, Kwiatkowskim i 1D. Rozumiem, że ich nie lubicie, ale ile można?
Zawsze ciekawiło mnie, co by było z Justinem, gdyby go nie zaczęto od początku wszędzie promować tymi hejtami.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 15:56
Hejty tylko nabijają popularność gwiazdkom, które zyskują coraz więcej fanów. I, tak jak mówiłam wcześniej, te gwiazdki dostają świra i robią bardzo głupie rzeczy.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 13:59
Uderzony windykator.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:03
do tego obrazka pasuje ''wszyscy razem w jednym tempie smaruj du*e albo pęknie'' XD
Odpisz
10 kwietnia 2014, 13:20
@baretos: no
Odpisz
7 kwietnia 2014, 19:43
po prostu zapomnieli dodać "and kill them" :D
Odpisz
7 kwietnia 2014, 20:56
@bylejakbylegdzie: and burn
Odpisz