Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jeszcze jak
Frustrujące
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2008, 15:57
dobre 100/5
Odpisz
14 sierpnia 2018, 21:53
@poilak: *odpisywanie na komentarz sprzed 10 lat*
Odpisz
25 lutego 2020, 07:38
@Kabaczek15: sprzed 12*
Odpisz
22 października 2024, 15:46
@PieselArcheolog: sprzed 16*
Odpisz
2 stycznia 2022, 15:13
Jak wyjeżdżasz?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 00:08
A to takie rel, tylko jak w zimie go zakopie, to nie odkopie.
Odpisz
25 kwietnia 2011, 21:05
fajny obrazek hehe pod balkonem zaparkował hmm 4/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 14:08
Anoim0wy masz fajne obrazki
Odpisz
20 lipca 2008, 15:24
nasze piękne samochody :) z porównaniu z tym przypadkiem najlepszy samochód to klapa :)
Odpisz
17 czerwca 2008, 22:37
hahaha to jest w gostyniu na ul.górnej xD kilka razy widziałem jak wyjeżdżał ;]
Odpisz
4 czerwca 2008, 20:53
Agacia przecież tu sie można na raz wyrobić!
Odpisz
1 czerwca 2008, 10:29
za fotkę 11/10 ;D
a co do waszych propozycji to kierownica na max w lewo i wyjedzie bez problemu nie takie rzeczy się maluchem robiło xD :P
Odpisz
25 maja 2008, 14:01
Heh 10/10
Odpisz
22 maja 2008, 17:45
hahahaha 5/5 ;)
Odpisz
22 maja 2008, 10:45
maluch ci tak szybko nie ruszy to ma tylko 24km, z resztą i tak można lekko wcisnąć gaz a wcześniej skręcić kierownice
Odpisz
21 maja 2008, 21:39
Wilczurka ale popatrz: Wciśniesz gaz i już ściana. I jak tu się wyrobić? Manewry częściowo ograniczone:0
Odpisz
20 maja 2008, 16:08
Przecież wiem że po wyjechaniu się wsiądzie bez problemu, ale w "garażu" się nie da :)
Odpisz
19 maja 2008, 20:14
zawsze sie chowalem w takich miejscach ;D
Odpisz