Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2022, 16:41
Na początku wojny śmieszkowałem "kiedy Rosja napada na Ukraine i kryzys ekonomiczny osiąga niebotyczną skale więc coś ci się poj...ło i napadasz z rozpędu na Polske" a tymczasem mogę przewidzieć przyszłość
Odpisz
15 marca 2022, 20:37
@Polakowaty: szczerze? Z dwojga złego wolę być pod okupacją Niemeic niż Rosji
Odpisz
15 marca 2022, 21:12
@BloodyEyes: z perspektywy gospodarczej nie dziwie ci się
Odpisz
15 marca 2022, 21:15
@Polakowaty: znaczy generalnie jeśli chodzi o powiązania rodzinne o ile bym nie odpi.....ała maniany typu powstania a nie mam takiego zamiaru to bym miała w miarę spokój jako, że mam niemieckie i austro-wegierskie korzenie + znam język niemiecki więc już mam w pewnym sensie lepiej
Odpisz
16 marca 2022, 11:49
@BloodyEyes: W sumie jakby Polacy nie odpi.....ali maniany typu powstania, to po zaborem Rosyjskim mieliśmy więcej praw niż pod pruskim.
Odpisz
16 marca 2022, 17:51
być może tak no ale było jak było
Odpisz
16 marca 2022, 11:47
Mam nadzieję, że nie na danzing?
Odpisz
15 marca 2022, 14:36
https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
Odpisz
15 marca 2022, 14:37
@jpttttttttttttttt: uf już myślałem że rickroll
Odpisz
15 marca 2022, 14:58
@jpttttttttttttttt: zapomniales sie przelogowac
Poza tym xcq nie zapomne nigdy...
Odpisz
15 marca 2022, 14:35
https://youtu.be/jG3J37oCbqs
Odpisz
15 marca 2022, 12:03
Spokojnie, to prom pasażersko-samochodowy. Co prawda, nazwa budzi skojarzenia z II wojną światową i z atakiem na Westerplatte w 1939 roku.
https://biznes.trojmiasto.pl/Statek-Schleswig-Holstein-znow-w-Gdansku-n165149.html
Odpisz
15 marca 2022, 10:49
Spokojnie, panowie. Mamy jeszcze pół roku.
Odpisz
14 marca 2022, 16:20
To to jeszcze pływa?
Odpisz
14 marca 2022, 16:22
@Midonik: statki starzeja sie wolniej od pojazdow ladowych
Odpisz
14 marca 2022, 16:54
@Midonik: Pływa. Od kilku do kilkunastu metrów pod powierzchnią Zatoki Fińskiej.
Odpisz
14 marca 2022, 16:57
Bez przesady, by trzymać prawie stuletni statek.
Odpisz
15 marca 2022, 10:06
@Midonik: Był zatopiony ale wyłowili i odrestaurowali go
Odpisz
15 marca 2022, 08:14
Gdybyśmy w 1939 mieli stingery...
Odpisz
14 marca 2022, 19:46
Do trzech razy sztuka, jak to się mówi.
Odpisz
14 marca 2022, 17:49
Ostrzelać Królewiec.
Odpisz
14 marca 2022, 17:17
To ja ten wiecie, idę się zgłosić by być na volksliście
Odpisz
14 marca 2022, 16:20
No to ten.
Ja może pójdę reaktywować Polskę podziemną.
Odpisz
14 marca 2022, 17:14
@Kapitalista: Tylko, żebyś przegrał powstanie w Warszawie
Odpisz
14 marca 2022, 16:19
Odpisz