Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polakowaty

14 marca 2022, 16:41

Na początku wojny śmieszkowałem "kiedy Rosja napada na Ukraine i kryzys ekonomiczny osiąga niebotyczną skale więc coś ci się poj...ło i napadasz z rozpędu na Polske" a tymczasem mogę przewidzieć przyszłość

Avatar BloodyEyes

15 marca 2022, 20:37

@Polakowaty: szczerze? Z dwojga złego wolę być pod okupacją Niemeic niż Rosji

Avatar Polakowaty

15 marca 2022, 21:12

@BloodyEyes: z perspektywy gospodarczej nie dziwie ci się

Avatar BloodyEyes

15 marca 2022, 21:15

@Polakowaty: znaczy generalnie jeśli chodzi o powiązania rodzinne o ile bym nie odpi.....ała maniany typu powstania a nie mam takiego zamiaru to bym miała w miarę spokój jako, że mam niemieckie i austro-wegierskie korzenie + znam język niemiecki więc już mam w pewnym sensie lepiej

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2022, 11:49

@BloodyEyes: W sumie jakby Polacy nie odpi.....ali maniany typu powstania, to po zaborem Rosyjskim mieliśmy więcej praw niż pod pruskim.

Avatar BloodyEyes

16 marca 2022, 17:51

być może tak no ale było jak było

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2022, 11:47

Mam nadzieję, że nie na danzing?

Avatar jpttttttttttttttt

15 marca 2022, 14:37

@jpttttttttttttttt: uf już myślałem że rickroll

Avatar wojtun

15 marca 2022, 14:58

@jpttttttttttttttt: zapomniales sie przelogowac
Poza tym xcq nie zapomne nigdy...

Avatar Lord_Endless

15 marca 2022, 12:03

Spokojnie, to prom pasażersko-samochodowy. Co prawda, nazwa budzi skojarzenia z II wojną światową i z atakiem na Westerplatte w 1939 roku.
https://biznes.trojmiasto.pl/Statek-Schleswig-Holstein-znow-w-Gdansku-n165149.html

Avatar Dark_Dante

15 marca 2022, 10:49

Spokojnie, panowie. Mamy jeszcze pół roku.

Avatar Midonik

14 marca 2022, 16:20

To to jeszcze pływa?

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2022, 16:22

@Midonik: statki starzeja sie wolniej od pojazdow ladowych

Avatar WarriorsCatsPolishFan

14 marca 2022, 16:54

@Midonik: Pływa. Od kilku do kilkunastu metrów pod powierzchnią Zatoki Fińskiej.

Avatar
kroganin

14 marca 2022, 16:57

Bez przesady, by trzymać prawie stuletni statek.

Avatar Witciu

15 marca 2022, 10:06

@Midonik: Był zatopiony ale wyłowili i odrestaurowali go

Avatar HusariaTV

15 marca 2022, 08:14

Gdybyśmy w 1939 mieli stingery...

Avatar pablo1702

14 marca 2022, 19:46

Do trzech razy sztuka, jak to się mówi.

Avatar nuiqes

14 marca 2022, 17:49

Ostrzelać Królewiec.

Avatar Okrisdwa

14 marca 2022, 17:17

To ja ten wiecie, idę się zgłosić by być na volksliście

Avatar Kapitalista

14 marca 2022, 16:20

No to ten.
Ja może pójdę reaktywować Polskę podziemną.

Avatar rumcajschr

14 marca 2022, 17:14

@Kapitalista: Tylko, żebyś przegrał powstanie w Warszawie

Avatar LOKO30

14 marca 2022, 16:19

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka