Trzymajcie się tam w tej anglii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Tacy to pożyją
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2022, 17:36
Zawsze te egzaminy z angielskiego były jak dla debili. Na studiach nic się pod tym względem nie zmieniło.
Odpisz
19 marca 2022, 18:23
@Smuteczek: Pod jakim względem? Trudności, budowy czy jeszcze czegoś innego?
Odpisz
27 marca 2022, 19:45
Tego, tego i tego.
Odpisz
20 marca 2022, 11:34
Kazali mi pisac maila na 150 słów do kejti że kupiłam sukienke nową wiec no
Odpisz
18 marca 2022, 14:56
Dzisiaj pisałem próbne
Odpisz
18 marca 2022, 14:58
@Ignisus: i jak? a poza tym róbne od czego?
Odpisz
18 marca 2022, 15:09
Z egzaminów ósmoklasisty
Odpisz
18 marca 2022, 15:14
@Ignisus: okeh {udało sie zdefiniowac wiek}
Odpisz
18 marca 2022, 15:26
@Ignisus:
Odpisz
18 marca 2022, 15:27
@Ignisus: jak ci poszlo sus?! 1! 1! 1??
Odpisz
19 marca 2022, 18:37
@polska_cebulka:
Odpisz
19 marca 2022, 20:01
@Ignisus: osmoklasisty ez, ja chyba w 2018 zdawalem o ile dobrze pamietam i nieuczac sie z polskiego dostalem 86%, z anglika robiac w domu probne i piszac eseje 95% a z matmy marne 68% bo bylem debilem ktory na lekcjach gral w gry i na kazdym sprawdzianie sciagal.
Nie, zebym sie chwalil, po prostu jestem teraz ciekaw jak wypadaja egzaminy dzisiejszym osmoklasistom
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2022, 21:12
ja np. miałem 100/100/coś około 70
Odpisz