Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Flyingseeker

10 kwietnia 2014, 19:41

Podobnie jest w empiku.
Kiedy kupowałem tam ,,Injustice Gods Among us UE" to jeden egzemplarz kosztował 99.99,a drugi 79.99 zł. o_0

Avatar Tomasz95

22 grudnia 2015, 20:39

@Flyingseeker: Nie narzekaj i bierz tańszy.

Avatar Flyingseeker

24 grudnia 2015, 18:19

@Tomasz95: Właśnie tak zrobiłem. :P

Avatar dawidz1612

26 września 2016, 19:48

@Flyingseeker: potem otwierasz a na płycie napis ,,demo'' tak, jestem nowym archeologiem jeja.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 22:24

@dawidz1612: a po graniu w demo jest wielgachny napis KUPUJ PELNA WERSJE

Avatar BLAZIKEN

25 lutego 2017, 17:37

jak by kogoś to obchodziło to mam tą grę
\___________________/

Avatar Jeja4FunPL

14 grudnia 2015, 21:25

@KontoUsunięte: Idiota?

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 21:14

WYPRZEDASZ chociaz kosztuje drozej

Avatar jasnib

9 kwietnia 2014, 19:27

o ale tanio ciekawe po ile na ps3

Avatar Hikari36

10 kwietnia 2014, 17:18

@jasnib: Tia... dla nas to coś koło 90 zł :p

Avatar Misterexe1235

Edytowano - 10 kwietnia 2014, 17:23

@Hikari36: Przesadziłeś w przeliczeniu w tym momencie ok 54 zL...Nie ważne mój błąd .

Avatar Hikari36

10 kwietnia 2014, 17:28

@Misterexe1235: No, przesadziłem :p Bazowałem jeszcze na kursi w którym dolar był za 5 złoty :) Ale i tak, niecałe 60 złoty jednak za grę jest...

Avatar jasnib

10 kwietnia 2014, 19:08

@Hikari36: no to lecę do sklepu

Avatar aragorn122

19 maja 2014, 14:33

@Hikari36: Od kiedy dolar był za 5 zł?...

Avatar skate07071

19 sierpnia 2014, 22:01

@Misterexe1235: Nie wiedziałem czy istnieje jeszcze (na jeja) jakiś fann FT poza mną ;p

Avatar sagacz

10 kwietnia 2014, 23:38

It' s a trap XD

Avatar Domijeja

10 kwietnia 2014, 21:00

No bo... na tym po lewej są inne refleksy!

Avatar DArsTon

10 kwietnia 2014, 19:52

pewnie biedronka :)

Avatar ApolloG

10 kwietnia 2014, 17:36

Ja mam tą gre i jest fajna
Polecam :)

Avatar adrian221330

10 kwietnia 2014, 17:11

xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka