A gdzie będziesz Ty, gdy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2018, 08:52
Kiedyś gdy myślałem jaka może być najgorsza śmierć na świecie i doszedłem do wniosku ze by to było utkniecie albo obudzenie się w jakiejś rurze ciasniejszej od twojej talii że nawet nie mógłbyś ruszyć rękoma-i nagle z tyłu zaczyna napełniać rure woda.Chyba nawet rura z kwasem byłaby lepsza,bo umarłbyś w przeciągu 20 sekund,a w przypadku wody byś przez kilka minut walczył bez jakiegokolwiek światła i swobody.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2019, 17:39
@Mordur: przywiązanie do krzesła i odpalenie białego (?) motywu discorda
/s
Odpisz
17 stycznia 2020, 12:40
@Desuv: O NIE ty zwyrolu
Odpisz
2 czerwca 2020, 22:55
@Mordur: woda?
Łaskawy jesteś.
Obudź się w sarkofagu tak zbudowanym, że nie możesz się ni jak ruszać, ale mozesz oddychać: płytko, bo obudowa nie pozwoli klatce na rozszeszanie się.
Masz zasłonięte oczy, jedynie usta i nos na zewnątrz.
Czekasz aż umrzesz z pragnienia/ataku serca w ciemności i czy, nie mając nawet swobody wysrania się.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 17:57
On tam utknął czy rzeczywiście to jakaś wycieczka jest?
Odpisz
10 kwietnia 2014, 19:27
@majki909: hehe dobre pytanie
Odpisz
10 kwietnia 2014, 22:24
@majki909: To jest zdjęcie ze strony creepypasta paranormalne byś musiał poszukać tej pasty
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:35
@martino1020: straszne-historie pt. Grotołaz bodajże w 3 części
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:23
ja mam klaustrofobię
Odpisz
11 kwietnia 2014, 19:48
wszedł tam bo zobaczył miley cirus lub biera
Odpisz
15 czerwca 2014, 18:24
@oliwia111: Nie znam kogoś takiego jak ''Miley Cirus'' czy ''Bier''.
Odpisz
27 lipca 2015, 21:02
@oliwia111: Miley Cyrus i Bieber jak już .-.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 21:11
Ja już się boje patrząc na zdjęcie ;_;
Odpisz
10 kwietnia 2014, 20:14
W szkole ;_;
Odpisz
10 kwietnia 2014, 19:02
chyba sraczka
Odpisz