Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Mało znany szczegół
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2022, 14:26
U mnie jest tylko w czwartki , 30 minut :/
Odpisz
22 marca 2022, 07:37
Wszystko można rozbiegać.
Odpisz
22 marca 2022, 07:13
Spoko, u mnie jej w ogóle nie ma
Odpisz
21 marca 2022, 22:46
Kiedyś na wfie sobie tak nadwyrężyłam mięśnie lewej nogi, że każdy krok sprawiał mi ogromny ból (koniec końców tak mnie trzymało przez 5 dni), a pani pielęgniarka sprawdziła mi temperaturę. W sumie to lepsze i bardziej sensowne niż krople żołądkowe.
Odpisz
20 marca 2022, 23:11
Raz jak moja koleżanka skręciła sobie kostkę na WFie to pielęgniarka szkolna kazała jej to rozchodzić
Odpisz
21 marca 2022, 20:42
@KUBEKch_1: pewnie ma dyplom z picia kawy
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2022, 22:11
@Adix174: w jej przypadku herbatki. W klasach 1-3 miałem w klasie grupę dziewczyn, które regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu chodziły do niej pod pretekstem bólu brzucha, czy czegoś i piły z nią herbatkę. częściej nie mogły, bo pielęgniarka była tylko poniedziałek, środa i piątek. Teraz jest tylko chyba jeden, albo dwa razy w tygodniu
Odpisz
21 marca 2022, 21:45
Jak złamałam rękę w szkole to pielęgniarki nawet nie było. Oficjalnie mogło się coś dziać tylko w wtorki i piątki, bo wtedy była. Ręka złamana w środę się nie liczy
Odpisz
20 marca 2022, 17:28
Czy tylko u mnie w szkole jest porządna pielęgniarka?
Odpisz
21 marca 2022, 20:35
@Chisai: nie, u mnie też
Odpisz
20 marca 2022, 19:55
U mnie w szkole pielęgniarka jest tylko raz w tygodniu.
Odpisz
20 marca 2022, 18:52
W mojej szkole nie było żadnych pielęgniarek. Jak sobie coś złamałeś to musiałeś tak chodzić przez cały dzień
Odpisz
20 marca 2022, 16:41
dlatego nigdy nie chodzę do szkolnych higienistek
Odpisz