Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlox123

22 marca 2022, 14:26

U mnie jest tylko w czwartki , 30 minut :/

Avatar pewienktosktoniemaglosu

22 marca 2022, 07:37

Wszystko można rozbiegać.

Avatar Milki2002

22 marca 2022, 07:13

Spoko, u mnie jej w ogóle nie ma

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2022, 22:46

Kiedyś na wfie sobie tak nadwyrężyłam mięśnie lewej nogi, że każdy krok sprawiał mi ogromny ból (koniec końców tak mnie trzymało przez 5 dni), a pani pielęgniarka sprawdziła mi temperaturę. W sumie to lepsze i bardziej sensowne niż krople żołądkowe.

Avatar KUBEKch_1

20 marca 2022, 23:11

Raz jak moja koleżanka skręciła sobie kostkę na WFie to pielęgniarka szkolna kazała jej to rozchodzić

Avatar Adix174

21 marca 2022, 20:42

@KUBEKch_1: pewnie ma dyplom z picia kawy

Avatar KUBEKch_1

Edytowano - 21 marca 2022, 22:11

@Adix174: w jej przypadku herbatki. W klasach 1-3 miałem w klasie grupę dziewczyn, które regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu chodziły do niej pod pretekstem bólu brzucha, czy czegoś i piły z nią herbatkę. częściej nie mogły, bo pielęgniarka była tylko poniedziałek, środa i piątek. Teraz jest tylko chyba jeden, albo dwa razy w tygodniu

Avatar Chenderella

21 marca 2022, 21:45

Jak złamałam rękę w szkole to pielęgniarki nawet nie było. Oficjalnie mogło się coś dziać tylko w wtorki i piątki, bo wtedy była. Ręka złamana w środę się nie liczy

Avatar Chisai

20 marca 2022, 17:28

Czy tylko u mnie w szkole jest porządna pielęgniarka?

Avatar Nikodem8378

21 marca 2022, 20:35

@Chisai: nie, u mnie też

Avatar
DzikiZbik

20 marca 2022, 19:55

U mnie w szkole pielęgniarka jest tylko raz w tygodniu.

Avatar Pomiot

20 marca 2022, 18:52

W mojej szkole nie było żadnych pielęgniarek. Jak sobie coś złamałeś to musiałeś tak chodzić przez cały dzień

Avatar TheWind

20 marca 2022, 16:41

dlatego nigdy nie chodzę do szkolnych higienistek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Milki2002
Dodane przez: Milki2002

Co za przypadek

Mało znany szczegół

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka