Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 19:17
Nareszcie: Polska od morza do morza
Odpisz
30 marca 2022, 09:31
@IkarAviator: i do morza, mórz, morskie morze, morza można i może morze wreszcie nareszcie
Odpisz
27 marca 2022, 19:00
Możnaby oddać Finlandii Karelię.
Odpisz
29 marca 2022, 14:43
@Kawento: Niemcom prusy, litwie białoruś... tak można by wszystko oddać
Odpisz
27 marca 2022, 09:07
aż mi się przypomniał żart o prezydentach w przyszlosci
Odpisz
27 marca 2022, 11:21
@Techniq4: Opowiedz.
Odpisz
27 marca 2022, 12:05
@Kogucikoo: Po 10-letniej hibernacji, budzą się ze snu prezydent Bush i prezydent Putin. Putin bierze aktualną gazetę, zaczyna czytać, po chwili zaczyna się śmiać i mówi:
- Hahaha, Stany Zjednoczone przeszły na komunizm!
Z kolei gazetę bierze Bush, też zaczyna ją czytać, po chwili również zaczyna się śmiać i mówi do Putina:
- Hahaha, zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej!
Odpisz
26 marca 2022, 11:03
Tylko czy potrzebujemy aż tak dużych terenów?
Odpisz
26 marca 2022, 11:45
@ArthurMorgan: Rozwój k...a, więcej terenów, więcej rzeczy do budowania i wykorzystywania.
Odpisz
26 marca 2022, 11:55
@TrueStoryGuy: Dosłownie nie potrafimy sobie poradzić z sytuacją na obecnym terenie a ty mi tu pi******* o rozbudowie
Odpisz
26 marca 2022, 13:32
@ArthurMorgan: Co się tam pie....ić z pieniędzmi, znajdzie się. A na poważnie to jedynie "wysoki" kredyt będzie, bo najpierw trzeba wpłacić, by dostać. Nie widziałbym innego wyjścia... jakoś trzeba zasiedlić te tereny i stworzyć miejsca pracy, by kraj był co najmniej bardziej zorganizowany.
Odpisz
26 marca 2022, 20:00
@ArthurMorgan: więcej terenów = więcej obywateli, przestrzeni, surowców co się składa na wyższe PKB i silniejsze Państwo. Nawet przy złym zarządzaniu to się opłaca, a przy dobrym nawet trzeba dążyć w stronę jak najsilniejszego Państwa Polskiego (niekonieczne bezpośrednio terytorialnie, ale w postaci wpływów i PKB)
Odpisz
26 marca 2022, 20:10
@ArthurMorgan: Zawsze można tam wszystko zaorać i zrobić wielki park narodowy, populacja żubrów przewyższy ludzką
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2022, 06:51
Katar jest mały (jakoś 3x mniejszy od Polski), a PKB ma ogromne
Odpisz
27 marca 2022, 09:44
@TenThousand_: Ale nadal mniejsze od większej Arabii Saudyjskiej
Odpisz
27 marca 2022, 10:21
@TenThousand_: Co ma PKB do rozwoju państwa? Już bardziej do rozwoju pieniądza i jego wartości. Choć jest jakiś związek, ale nie bezpośredni.
Odpisz
26 marca 2022, 20:23
Było.
Odpisz
26 marca 2022, 19:11
AoC 2 dobra giera
Odpisz
26 marca 2022, 11:23
Dlaczego Węgry takie małe wtf
Odpisz
26 marca 2022, 11:48
@WujekFoliarz: Bo Rumunia niestety też jest w NATO
Odpisz
26 marca 2022, 12:04
@rumcajschr: mongolia nie jest, wrócą sobie na rodzinne tereny i git
Odpisz
26 marca 2022, 11:47
Rzekł raz pewien stary góral:
Polska będzie aż za Ural
Za Uralem będą Chiny
Was nie będzie sk*rwysyny
Odpisz
26 marca 2022, 11:17
Wiecie, że mimo to liczba krajów sąsiadujących z Republiką Dominikany by się nie zmieniła????!!!!!!
Odpisz
26 marca 2022, 11:16
Liczba państw, z którymi sąsiaduje Mongolia spadłaby o połowę
Odpisz