memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 kwietnia 2022, 22:09
Na szczęście palę e-papierosy i nie śmierdzi mi z ryja zgnilizną tylko truskawkami.
Odpisz
14 grudnia 2022, 09:39
@soulfly777kris: nadal obrzydliwe
15 kwietnia 2022, 17:08
Czyżby to wielki potwór spaghetti
9 kwietnia 2022, 21:54
Budzisz się w nocy i widzisz takie coś ( to dosłownie ja teraz)
8 kwietnia 2022, 13:05
Palacz w jakimś 'muricańskim PSA jest jak
2 kwietnia 2022, 23:51
6 kwietnia 2022, 11:48
@LadyGaladriel: czy te oczy mogą kłamać? XD
3 kwietnia 2022, 23:42
CO DO JEST DO K...Y potwór lofcrafta
3 kwietnia 2022, 11:38
Exodia palaczy
3 kwietnia 2022, 08:03
składam dymka w ofierze w intencji ożywienia szlugowego golema
2 kwietnia 2022, 20:36
2 kwietnia 2022, 22:58
@kapix500: wygląda jak ja
3 kwietnia 2022, 06:25
@kapix500: mmm Stoopki
2 kwietnia 2022, 23:48
zacznę je zbierać,potem jak już je wycofają albo zastąpią nowymi,sprzedam je jako karty kolekcjonerskie, nazwę je ,,fajkomony" i będę bogaty
2 kwietnia 2022, 22:57
Co to kurde jest
2 kwietnia 2022, 22:02
Doom jest jak:
2 kwietnia 2022, 19:08
Pokemony, zbierz je wszystkie, znaczy co-
2 kwietnia 2022, 21:54
@Rodion: zapal je wszystkie*
Edytowano - 2 kwietnia 2022, 21:42
gdyby taki obrazek ułożyli w całość i taki właśnie byłyby na fajkach to byłoby straszniejsze niż te obrazki co teraz wstawiają
2 kwietnia 2022, 21:27
Exodia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2022, 22:09
Na szczęście palę e-papierosy i nie śmierdzi mi z ryja zgnilizną tylko truskawkami.
Odpisz
14 grudnia 2022, 09:39
@soulfly777kris: nadal obrzydliwe
Odpisz
15 kwietnia 2022, 17:08
Czyżby to wielki potwór spaghetti
Odpisz
9 kwietnia 2022, 21:54
Budzisz się w nocy i widzisz takie coś ( to dosłownie ja teraz)
Odpisz
8 kwietnia 2022, 13:05
Palacz w jakimś 'muricańskim PSA jest jak
Odpisz
2 kwietnia 2022, 23:51
Odpisz
6 kwietnia 2022, 11:48
@LadyGaladriel: czy te oczy mogą kłamać?
XD
Odpisz
3 kwietnia 2022, 23:42
CO DO JEST DO K...Y potwór lofcrafta
Odpisz
3 kwietnia 2022, 11:38
Exodia palaczy
Odpisz
3 kwietnia 2022, 08:03
składam dymka w ofierze w intencji ożywienia szlugowego golema
Odpisz
2 kwietnia 2022, 20:36
Odpisz
2 kwietnia 2022, 22:58
@kapix500: wygląda jak ja
Odpisz
3 kwietnia 2022, 06:25
@kapix500: mmm Stoopki
Odpisz
2 kwietnia 2022, 23:48
zacznę je zbierać,potem jak już je wycofają albo zastąpią nowymi,sprzedam je jako karty kolekcjonerskie, nazwę je ,,fajkomony" i będę bogaty
Odpisz
2 kwietnia 2022, 22:57
Co to kurde jest
Odpisz
2 kwietnia 2022, 22:02
Doom jest jak:
Odpisz
2 kwietnia 2022, 19:08
Pokemony, zbierz je wszystkie, znaczy co-
Odpisz
2 kwietnia 2022, 21:54
@Rodion: zapal je wszystkie*
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2022, 21:42
gdyby taki obrazek ułożyli w całość i taki właśnie byłyby na fajkach to byłoby straszniejsze niż te obrazki co teraz wstawiają
Odpisz
2 kwietnia 2022, 21:27
Exodia
Odpisz