I wtem wykonał epicki skok, wybijając się z progu, uderzeniem małego palca u stopy prawej, swej własnej, uderzając o nogę stołu obiadowego, dębowego, po dziadkach. Następnie w locie dosadnie acz jednoznacznie określić najstarszy zawód świata, i walcząc z przyspieszeniem ziemskim, pokonując opór powietrza, zrobił wpół fiflaka, lądując częścią twarzoczaszki na parkiecie pamiętającym czasy miłościwie nam panującego Gierka.
@Dominox1: Gdy piszę w domu to fakt, 400 słów to jest mało, ale gdy mam tyle napisać w szkole bez głębszego zastanowienia i bez możliwości korekty czego kolwiek to jest to dosyć sporo jak dla mnie
@rumcajschr: Jestem ku*wa na lingwistyce trzeci rok i w życiu nie widziałem wypracowania na powyżej 250. W końcu taki jest limit na maturze. Gdzie ci wytrzasnęli 400?
Jestem k...a w drugiej klasie matfizinf i nauczyciele wymagają wypracowań na min. 600 słów, i to nie tylko z j. polskiego. Ja osobiście pisze je najczęściej na około 1000.
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2022, 19:22
I wtem wykonał epicki skok, wybijając się z progu, uderzeniem małego palca u stopy prawej, swej własnej, uderzając o nogę stołu obiadowego, dębowego, po dziadkach. Następnie w locie dosadnie acz jednoznacznie określić najstarszy zawód świata, i walcząc z przyspieszeniem ziemskim, pokonując opór powietrza, zrobił wpół fiflaka, lądując częścią twarzoczaszki na parkiecie pamiętającym czasy miłościwie nam panującego Gierka.
Odpisz
11 kwietnia 2022, 11:48
@Dark_Dante: wyj...ł się
Odpisz
11 kwietnia 2022, 12:44
@anteknico:
Odpisz
5 kwietnia 2022, 15:34
Wymagana liczba słów nie jakaś straszna, nawet 400 nie jest takie trudne, a co dopiero 200.
Odpisz
10 kwietnia 2022, 19:20
@Dominox1: Gdy piszę w domu to fakt, 400 słów to jest mało, ale gdy mam tyle napisać w szkole bez głębszego zastanowienia i bez możliwości korekty czego kolwiek to jest to dosyć sporo jak dla mnie
Odpisz
5 kwietnia 2022, 14:33
250słów to mao ja się nigdy nie mieszczę
Odpisz
5 kwietnia 2022, 14:16
To poczekaj na szkołę średnią. Ostatnie wypracowanie miałem na minimum 400 słów
Odpisz
5 kwietnia 2022, 15:34
@rumcajschr: 3 Jejaków stwierdziło, że nie miałem
Odpisz
10 kwietnia 2022, 18:44
@rumcajschr: w pierwszej liceum wypracowania mam po 300 słów
Odpisz
10 kwietnia 2022, 18:52
@rumcajschr: Na maturze rozszerzonej miałem min 220, nie wiem gdzie ty chodziłeś
Odpisz
10 kwietnia 2022, 19:13
@rozwalgo: To zostało wprowadzone wraz z klasami czteroletnimi. Ja chodzę do trzeciej po gimnazjum i mam 250.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2022, 20:41
@rumcajschr: Jestem ku*wa na lingwistyce trzeci rok i w życiu nie widziałem wypracowania na powyżej 250. W końcu taki jest limit na maturze. Gdzie ci wytrzasnęli 400?
Odpisz
10 kwietnia 2022, 22:52
Jestem k...a w drugiej klasie matfizinf i nauczyciele wymagają wypracowań na min. 600 słów, i to nie tylko z j. polskiego. Ja osobiście pisze je najczęściej na około 1000.
Odpisz
11 kwietnia 2022, 07:32
@rumcajschr: rel, jak nauczycielka dowiedziała się o nowych wymaganiach maturalnych to piszemy od tego czasu na min 400 słów
Odpisz