Pewne rzeczy się nie zmieniają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2022, 13:21
Oby Rosji w przyszłości nie było
Odpisz
8 kwietnia 2022, 14:04
@MojaTwarzGdy: to się pojawi inne cholerstwo
Odpisz
8 kwietnia 2022, 15:01
@MojaTwarzGdy: dlaczego
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:04
bo no ludzie dążą do niepodległości i naród Rosyjski tak czy siak będzie się starał odtworzyć jakieś państwo?
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:45
@Alcear: to trzeba wytępić całe robactwo zwane narodem rosyjskim?
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:46
@Sebzer: podobne głosy były podczas II wojny na temat Niemców. Kłócić się nie zamierzam, ale nie zgadzam się z twoja opinią, a zresztą byłoby to niemożliwe na bardzo wielu płaszczyznach na szczęście
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:49
Bo coś tam musi być, chyba, że jakieś silniejsze państwo postanowi ich całkowicie długotrwale okupować lub dojdzie do zjednoczenia Rosjan z Unią Europejską. Wielkie księstwo Rosyjskie, Cesarstwo Rosyjskie, Republika Rosyjska, Rosyjska Federacja Socjalistycznych Republik Radzieckich, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Federacja Rosyjska to tylko różne nazwy tego samego tworu, w którym, żyją Ci sami ludzie, robiący to samo. Zawsze będzie tam coś następnego, chyba, że jak mówiłem nastąpi integracja z demokratycznym zachodem lub potężniejszym autorytarnym/totalitarnym najeźdźcą.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 17:11
nie chce mi się kłócić ale nie pozbędziecie się Rosji i nic nie sprawi że Rosja przestanie istnieć
Odpisz
8 kwietnia 2022, 17:12
no tak uważa tylko jeden z nas więc nie ma co pisać o ,,nas,,
Odpisz
8 kwietnia 2022, 17:23
@Alcear: jaką opinią? Gdzie ja wyraził swoją opinię? Przecież zadałem tylko pytanie XD
Odpisz
8 kwietnia 2022, 19:44
wiecie że to czego chcecie to już nawet nie jest faszyzm, to jest nazizm
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:06
@pjoterix: "chcecie"? I zwracasz się do mnie?
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:46
@Sebzer: to brzmiało jak teza, a nie pytanie
Odpisz
8 kwietnia 2022, 21:15
missclick, chciałem sebzerowi odpowiedzieć, wybacz
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:44
Oraz gw...ą przez 12 godzin jedną dziewczynę
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:47
@Sebzer: Jestem pewien, że znajdzie się kuc który na to by odpowiedział, że przy życiu w Polsce to nic, bo rząd nas gw...i całe życie
Odpisz
8 kwietnia 2022, 15:32
Czy przeniósłbyś się o 500 lat do tyłu albo o 500 lat do przodu to w rosji tak samo jest
Odpisz