Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MojaTwarzGdy

8 kwietnia 2022, 13:21

Oby Rosji w przyszłości nie było

Avatar nie_kosmita

8 kwietnia 2022, 14:04

@MojaTwarzGdy: to się pojawi inne cholerstwo

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2022, 15:01

@MojaTwarzGdy: dlaczego

Avatar Alcear

8 kwietnia 2022, 16:04

bo no ludzie dążą do niepodległości i naród Rosyjski tak czy siak będzie się starał odtworzyć jakieś państwo?

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2022, 16:45

@Alcear: to trzeba wytępić całe robactwo zwane narodem rosyjskim?

Avatar Alcear

8 kwietnia 2022, 16:46

@Sebzer: podobne głosy były podczas II wojny na temat Niemców. Kłócić się nie zamierzam, ale nie zgadzam się z twoja opinią, a zresztą byłoby to niemożliwe na bardzo wielu płaszczyznach na szczęście

Avatar Darwidx

8 kwietnia 2022, 16:49

Bo coś tam musi być, chyba, że jakieś silniejsze państwo postanowi ich całkowicie długotrwale okupować lub dojdzie do zjednoczenia Rosjan z Unią Europejską. Wielkie księstwo Rosyjskie, Cesarstwo Rosyjskie, Republika Rosyjska, Rosyjska Federacja Socjalistycznych Republik Radzieckich, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Federacja Rosyjska to tylko różne nazwy tego samego tworu, w którym, żyją Ci sami ludzie, robiący to samo. Zawsze będzie tam coś następnego, chyba, że jak mówiłem nastąpi integracja z demokratycznym zachodem lub potężniejszym autorytarnym/totalitarnym najeźdźcą.

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2022, 17:11

nie chce mi się kłócić ale nie pozbędziecie się Rosji i nic nie sprawi że Rosja przestanie istnieć

Avatar Alcear

8 kwietnia 2022, 17:12

no tak uważa tylko jeden z nas więc nie ma co pisać o ,,nas,,

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2022, 17:23

@Alcear: jaką opinią? Gdzie ja wyraził swoją opinię? Przecież zadałem tylko pytanie XD

Avatar pjoterix

8 kwietnia 2022, 19:44

wiecie że to czego chcecie to już nawet nie jest faszyzm, to jest nazizm

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2022, 20:06

@pjoterix: "chcecie"? I zwracasz się do mnie?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2022, 20:46

@Sebzer: to brzmiało jak teza, a nie pytanie

Avatar pjoterix

8 kwietnia 2022, 21:15

missclick, chciałem sebzerowi odpowiedzieć, wybacz

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2022, 16:44

Oraz gw...ą przez 12 godzin jedną dziewczynę

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2022, 20:47

@Sebzer: Jestem pewien, że znajdzie się kuc który na to by odpowiedział, że przy życiu w Polsce to nic, bo rząd nas gw...i całe życie

Avatar patryko1234

8 kwietnia 2022, 15:32

Czy przeniósłbyś się o 500 lat do tyłu albo o 500 lat do przodu to w rosji tak samo jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka