Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2022, 22:59
Znowu mnie testują... To już 15 raz w tym roku
Odpisz
9 kwietnia 2022, 22:59
Majonez to te rakiety
Odpisz
9 kwietnia 2022, 22:57
Tych rakiet zazdrości nam cały...
Odpisz
9 kwietnia 2022, 21:46
Oni już na prawdę nie mają o czym pisać
Odpisz
9 kwietnia 2022, 13:23
Po co jak i tak wiadomo że kielecki top1
Odpisz
9 kwietnia 2022, 13:24
@DeMajkel: Kielecki jest dobry do wszystkiego
Odpisz
9 kwietnia 2022, 13:30
@DeMajkel: imo Winiary lepszy
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2022, 19:52
@Matrix312: ale Winiary jest własnością Nestle, a Nestle początkowo bardziej ceniło sobie pieniądze niż Ukraińską krew... Chociaż w sumie to nadal tak jest, bo ciągle nie wycofali się z Rosji.
Odpisz
9 kwietnia 2022, 20:06
@Matrix312: Kielecki i Winiary jak dla mnie na równi jeśli chodzi o ogólną jakość, przy czym Winiary jest bardziej gęsty i o łagodniejszym smaku, w Kieleckim mocniej czuć ocet, co nie każdemu przypadnie do gustu, ale jeśli komuś zasmakuje, to ma prawo mówić, że inne majonezy - w tym Winiary - są słabe, mdłe i bez charakteru.
Kielecki jest też droższy. Dlatego osobiście używam tego z Winiary, ale oba jak mi dadzą to jem.
Odpisz
9 kwietnia 2022, 14:31
Są rzeczy ważne i ważniejsze
Odpisz