Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar abc123def

12 kwietnia 2022, 09:14

O Boże, skończyłem kilka dni temu Olimpiadę Historyczną i na tym ostatnim, centralnym etapie przeszedłem przez wszystkie 3 fazy xD
Najpierw wkuwanie ile się da, na tydzień przed modlitwa 6 razy dziennie by mi się udało, a po dojechaniu do Gdańska gdzie było najważniejsze już tylko świętowanie, bo i tak nic nie mogłem już zrobić.

Dotarło nas tam nieco ponad 100 z całej Polski.
Nie udało mi się zostać laureatem, ale jestem finalistą, a to i tak zwycięstwo, bo mam z miejsca 100% z matury rozszerzonej i pierwszeństwo na wiele studiów.
No ale mnie wywiesili na stronie liceum, a ja jednak jestem introwertykiem więc się nie czuję z tym dobrze, zwłaszcza, że to największy sukces mojej szkoły w tym roku.
No ale jadłem w Gdańsku zajebiste jedzenie za cudze pieniądze xD więc jednak zysk.

Avatar
DzikiZbik

12 kwietnia 2022, 12:03

@abc123def: Gratuluję! Ja też zastanawiałem się nad udziałem, ale ostatecznie stwierdziłem, że to jednak zbyt wysoki poziom.

Avatar abc123def

12 kwietnia 2022, 12:26

Noo, nie było łatwo, a też trzeba wiele szczęścia. Nie jeden pewnie odpadł przez niepasujące tematy. No ale ja od najmłodszych lat pasjonowałem się historią i z nią też planuję się w przyszłości związać. A cieszę się z sukcesu, zwłaszcza, że byłem jednym z młodszych osób (2 klasa liceum)

Avatar
DzikiZbik

12 kwietnia 2022, 15:29

@abc123def: A co konkretnie planujesz?

Avatar ioioio

13 kwietnia 2022, 19:55

@abc123def: Gratuluję.
Ja brałem udział w olimpiadzie z matematyki I zabrakło mi 1 punktu do zostania laureatem, więc 100% z matematyki nie dostanę.

Avatar Godylos5

17 kwietnia 2022, 13:15

@abc123def: Gratulacje, mój brat kiedyś wygrał tę Olimpiadę Historyczną i nie musiał pisać egzaminu z języka polskiego

Avatar Ignisus

12 kwietnia 2022, 07:54

Ja dwa wyższe

Avatar gacek398

12 kwietnia 2022, 06:59

Berkowicz i Korwin

Avatar Matrix312

11 kwietnia 2022, 18:02

Ja Januszem Kowalskim.

Avatar
DzikiZbik

11 kwietnia 2022, 20:56

@Matrix312: Czyli uważasz, że twoje oblanie egzaminu to wina Tuska?

Avatar pewienktosktoniemaglosu

12 kwietnia 2022, 06:39

tak to wszystko wina Tuska on odpowiada za wszystko. Wszystkie wasze oceny są już ustalone przez Tuska z roku 2010. Egzaminy są ustawione by PiS mogli powiedzieć że ich szkolnictwo jest git. A Tusk obniża oceny by nie były git.

Avatar TheGamer97

Edytowano - 12 kwietnia 2022, 06:39

Ja rok temu pisałem i pamiętam że obrałem tydzień przed taktykę polegającą na graniu w Clash royale i się wgl nie uczyłem tylko polegałem na tym co już umiałem.

Napisałem Polak i angielski na 90%+, a matmę na 70%

Avatar
Knull

12 kwietnia 2022, 06:39

Jestem Mentzenem, ni uczę się na zapas, a jakoś zdaję

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2022, 02:05

Ja to robię na "polskiego powstańca", czyli bez przygotowania.

Avatar Motylica

11 kwietnia 2022, 22:56

To uczucie kiedy łączysz to wszystko

Avatar macikos12

11 kwietnia 2022, 22:22

jestem Mentzenem

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2022, 22:18

1

Avatar Kolodziej_1

11 kwietnia 2022, 21:02

Poproszę o inny zestaw pytań

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2022, 19:27

Byo

Avatar Talerz

11 kwietnia 2022, 19:11

Jestem wszystkimi trzema naraz

Avatar hlepo

Edytowano - 11 kwietnia 2022, 18:01

Przed egzaminami ósmoklasisty dużo zagrywalem sie w hell let loose to jestem tym trzecim typem

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2022, 18:01

Jestem Mentzenem w takim razie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Szybki jak błyskawica

Frustrujące

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tymi się chodzi

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka