Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2022, 10:57

Oo, Kocham Cię Polsko

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2022, 11:38

Za Sukiennice, za Katowice
Za łosia, żubra i za łasicę

Avatar Riczi_09

15 kwietnia 2022, 17:42

Za Hel, za Wisłę
I za Kasprowy

Avatar Jestem_fajny

16 kwietnia 2022, 06:38

@Riczi_09: Za narodowy
kotlet schabowy

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 14 kwietnia 2022, 16:53

-50? Czyli będą przed czasem?

Avatar GhostP_

14 kwietnia 2022, 16:56

@AdeptusAstartes: tak bo jak przyjeżdżają wcześniej to tak ze nikt nie zdąży

Avatar DeMajkel

14 kwietnia 2022, 17:04

@GhostP_: pan maruda: a to nie jest tak, że pociąg nieważne o ile wcześniej przyjedzie, musi wyjechać dokładnie o wyznaczonej godzinie?

Avatar GhostP_

14 kwietnia 2022, 17:07

@DeMajkel: mój kolega tak miał więc no

Avatar TrueStoryGuy

15 kwietnia 2022, 10:03

@DeMajkel: Nie, bo nie zdążą na czas do drugiej stacji.

Avatar gelo1238

15 kwietnia 2022, 10:27

@DeMajkel: Myślisz, że oni ten czas sprawdzaja? Tylko przy pierwszym odjeździe to robia a po tym pociąg jest już tylko opóźniony

Avatar DeMajkel

15 kwietnia 2022, 12:56

@TrueStoryGuy: ale... to rozkłady godzin są tak ułożone, by trasa zajmowała mniej czasu, niż pociągi mogą przejechać?

Avatar TrueStoryGuy

15 kwietnia 2022, 14:13

@DeMajkel: To wszystko jest zależne od pociągu lub bardziej jego prędkości, możliwych opóźnień na peronie i widzi mi się kierownika pociągu.

Avatar piotrkacz

14 kwietnia 2022, 16:55

Dziwne, u mnie pociągi rzadko się spóźniają powyżej 5 minut

Avatar pieselbialy

15 kwietnia 2022, 13:15

@piotrkacz: a u mnie rzadko poniżej 20

Avatar piotrkacz

15 kwietnia 2022, 13:16

@pieselbialy: pewnie jest to też od regionu zależne (jak co ka mieszkam na Pomorzu)

Avatar pieselbialy

15 kwietnia 2022, 13:25

@piotrkacz: mi się spoźniają w większości te co między województwami bo po województwie to ja nie jeżdże bo nic ciekawego nie ma.

Avatar piotrkacz

15 kwietnia 2022, 13:26

@pieselbialy: no ja ze szkoły i z powrotem, więc nawet w jednym powiecie, ale on jeździ i tak po całym województwie

Avatar pieselbialy

15 kwietnia 2022, 12:46

Co za fake, nie ma 500.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Fajnie że odpowiedzieli

Północne Węgry

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka