Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RiviX

17 kwietnia 2022, 11:08

Już jakiś czas temu dorwałem GTX 1650 za ok. 7 stów

Avatar Soczystylosos

17 kwietnia 2022, 10:52

Byłoby rel, gdyby nie fakt że ja czekam aż potanieje gtx 970.

Avatar MAR50N

16 kwietnia 2022, 19:54

Mocno rel

Avatar Tonie

15 kwietnia 2022, 21:05

a ja kupiłem 2060 bo był tanio

Avatar XaVery

16 kwietnia 2022, 00:03

Avatar Artrack

16 kwietnia 2022, 17:40

@Tonie: tanio to znaczy ile?

Avatar Ameron

16 kwietnia 2022, 17:51

@Artrack: tyle że było go stać

Avatar Artrack

16 kwietnia 2022, 18:02

@Ameron: to nie jest odpowiedź na to pytanie, dla mnie tanio to 1000 złote za 1660

Avatar Tonie

16 kwietnia 2022, 19:52

@Artrack: 2069zł jak na te czasy to tanio

Avatar Witciu

16 kwietnia 2022, 19:47

Ja mam RTX 3060 za 2500. Kupiona 6 miesięcy temu

Avatar Bright32

15 kwietnia 2022, 20:09

Jak zrobić mem
1.Weź mem
2.pozmieniaj cyferki
3.
4.profit

Avatar Boberek00

15 kwietnia 2022, 20:19

@Bright32: Po prostu są rzeczy które się nie zmieniają

Avatar Bright32

Edytowano - 15 kwietnia 2022, 20:21

@Boberek00: Reszta tekstu ta sama ale cyferki się zmieniają

Avatar JaJestemZWami

15 kwietnia 2022, 20:10

A kiedy wyjdzie?

Avatar JaJestemZWami

15 kwietnia 2022, 20:11

@JaJestemZWami: Aha, no i kradzione

Avatar JaJestemZWami

15 kwietnia 2022, 20:21

@JaJestemZWami: Aha, no i rtx 4000 już są od dawna.

W 2024 roku będzie rtx 5000

Avatar Tonie

16 kwietnia 2022, 06:17

@JaJestemZWami: rtx 4000 mają dopiero wyjść w 3 kwartale tego roku

Avatar JaJestemZWami

16 kwietnia 2022, 12:18

Avatar Tonie

16 kwietnia 2022, 12:31

@JaJestemZWami: myśląc o 4000 myślałem o seri 40(numer modelu)0, a nie dosłownym quatro 4000(nie jestem opem). I zresztą op napisał o serii nie modelu

Avatar JaJestemZWami

16 kwietnia 2022, 12:33

@Tonie: Aha, to nieporozumienia dźwięk.

Avatar Mijak

16 kwietnia 2022, 17:45

@JaJestemZWami: Quadro RTX 5000 też jest już od dawna.
Nazwy kart Quadro są mylące dla osób mówiących o seriach kart gamingowych.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2022, 18:24

@Mijak: jest nawet Quadro RTX 8000

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ładne rzeczy

Za co ta premia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka