Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Przypałowo
No to posłuchane
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2022, 14:35
Nie rel
Odpisz
28 lipca 2021, 08:45
Ale i tak patrząc na to że to obrazek z przed dekady.... (Jaki ja jestem stary) większość trafnie podobna
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:12
Heh op pomylił sie co do firefoxa
Odpisz
21 lutego 2020, 16:51
Po drodze logo zostało zmienione na nowocześniejsze :)
Odpisz
6 kwietnia 2020, 00:31
@jejapl: Lol, najprawdopodniej jestem jedynym który przeczytał ten komentarz. Witaj mój...
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:40
@jejapl: witaj mój panie *daje koszyk parówek*
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:41
@jejapl: o hej admin
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:48
@jejapl: u dzień dobry
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:49
@jejapl: *kłania się nisko*
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:49
@jejapl: miłego dnia <3
Odpisz
6 kwietnia 2020, 11:05
@jejapl: Czyli nawet Boży wchodzi na losowe
Odpisz
6 kwietnia 2020, 11:08
@TheKotlet: EJ OBUDŹMY WSZYSTKICH SPOD TEGO OBRAZKA
Odpisz
24 czerwca 2020, 15:52
@jejapl: o witam panie a ale no z tym 2020 to nie pykło, nie szkodzi
Odpisz
28 października 2020, 13:44
@Nokia_701: Dzień dobry wszystkim
Odpisz
22 stycznia 2019, 09:59
O ch*j, ale to przewidziało przyszłość
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:04
@Kacprrr: Ano.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 11:09
@Kacprrr: Kacper wstawaj, sprawa jest
Odpisz
24 kwietnia 2019, 03:01
(posiadacz Motoroli appears)
Odpisz
4 czerwca 2019, 11:41
@Kaibeq: wrócili do 1955 z tego co widzę
Odpisz
21 maja 2017, 13:52
coś nie pykło w 2017
Odpisz
2 września 2017, 17:22
@benben7: Teraz czekamy aż ktoś zrobi poprawną wersje
Odpisz
20 maja 2017, 18:53
Poczekalnia wita
Odpisz
10 listopada 2011, 23:28
ostatni firefox mnie zniszczył ( jakby ktoś nie wiedział to chodzi o lodowce co się topią i zalało świat XD)
Odpisz
9 listopada 2011, 18:40
5/5 i do ulu
Odpisz
26 października 2011, 19:29
jeja fajna na początku :D
Odpisz
30 września 2011, 15:03
co to to IBM??
Odpisz
30 września 2011, 15:08
IBM jest koncernem informatycznym
Odpisz
1 października 2011, 11:41
@rafl10: dzieks
Odpisz
1 października 2011, 08:14
Jeja miało chyba jeszcze jakąś zmianę....
Jeszcze zanim desing strony zmienili...
Odpisz
30 września 2011, 18:33
Haha ale śmieszne -.-
Odpisz
30 września 2011, 18:19
na 2012r zmieniacie logo?
5/5
Odpisz