Japońscy łucznicy z XIX wieku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2014, 15:40
Gdy gram w Civilization V Japonią, to tak wygląda moje wojsko w XIX wieku ;-;
Odpisz
17 kwietnia 2014, 19:56
No, a my w tedy strzelaliśmy z karabinów.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:52
@Aracz: w 18xx roku.
zaiste.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:41
@Griszka: z karabinów skałkowych :D
Odpisz
20 kwietnia 2014, 20:04
@Griszka: kartaczownica Gatlinga została skonstruowana w 1864 roku. A zatem zaiste zaiste.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 20:13
@Aracz: Nie my bo Ciebie wtedy nie było, nas też. Tylko inni żołnierze z innych państw.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 22:54
@Sauron: chodziło mi właśnie o to, że w roku 18xx żadna z osób czytających komentarz Aracza się nie narodziła, więc nie "my".
ale dziękuję za użyteczną informację :v
Odpisz
15 kwietnia 2014, 23:32
myślałem że to anglicy mieli długie łuki
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:19
@bylejakbylegdzie: Ale nie te czasy :D
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:12
@bylejakbylegdzie: ale anglicy mieli łuki kompozytowe i nie aż takie wielkie
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:37
@bylejakbylegdzie: to są akurat chyba łuki asymetryczne, mają górną cześć dłuższą żeby można było kucać/klęczeć przy strzelaniu.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2014, 21:02
@Baca_online: Łuki kompozytowe mieli Tatarzy i Polacy. Anglicy, a raczej Walijczycy mieli po prostu długi łuk. (łuk angielski)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 19:00
Czemu takie duże?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 19:43
@TheCamperMan2: Masz dokladny tytul, Japonia
Odpisz
15 kwietnia 2014, 21:15
@TheCamperMan2: Duże łuki mogły osiągać większą siłę napięciową, a co a tym idzie, strzelać dalej i z większą mocą.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:06
Tylko, że niestety te łuki nie miały takowych osiągów. Są bardzo słabe w porównaniu z innymi łukami starszymi o setki lat. Liczy się natomiast tradycja, która trwa do dziś.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:33
@TheCamperMan2: Powiedziała Gosia widząc penisa kolegi .
Odpisz
20 kwietnia 2014, 17:28
Dobre mieli wtedy aparaty.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:33
pierwszy typ od lewej ma japonki i skarpety
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:45
@SteelFoxi: Polak
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:40
japonia...
Odpisz