Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar saper123

19 kwietnia 2014, 00:27

nokie da sie zniszczyc tylko inna nokia, albo ladowarka noki.

Avatar jaccku321

19 sierpnia 2014, 18:45

@saper123: alpo tfojom ortografiom xD

Avatar saper123

19 sierpnia 2014, 20:01

@jaccku321: Pisałem na telefonie.

Avatar jaccku321

8 września 2014, 21:03

@saper123: na jakim? na nokii? XD ( mój ma coś takiego jak [ALT] )

Avatar saper123

8 września 2014, 22:24

@jaccku321: Nie chciało mi się tak długo pisać. ;-;

Avatar acocieto666

8 sierpnia 2014, 10:33

a kto normalny chodzi torami

Avatar jaccku321

9 sierpnia 2014, 15:39

@acocieto666: menele xD

Avatar acocieto666

10 sierpnia 2014, 20:36

@jaccku321: ze śląska

Avatar kuboskixd

18 kwietnia 2014, 19:31

Ja nokie zniszczyłem gołą dłonią i jestem koksem

Avatar jacek1s

18 kwietnia 2014, 19:56

@kuboskixd: jesteś debilem bo mogłeś ją sprzedać albo zachować i oddać do muzeum za 20 lat jako działający eksponat !!

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2014, 23:24

@kuboskixd: Podróbę/jakąś nową.

Avatar kuboskixd

19 kwietnia 2014, 13:35

@jacek1s: mam jeszcze 2

Avatar saskacz

20 kwietnia 2014, 13:01

@kuboskixd: Gola dłonią to Ty byś nawet w cegłę nie ***nął...

Avatar kuboskixd

20 kwietnia 2014, 13:25

@saskacz: skąd wiesz - czarny pas w karate mam

Avatar saskacz

22 kwietnia 2014, 20:49

@kuboskixd: w marzeniach to możesz miec, z 3 złotymi belkami :)

Avatar kuboskixd

22 kwietnia 2014, 21:22

@saskacz: i mam

Avatar saskacz

22 kwietnia 2014, 21:39

@kuboskixd: nie no napewno ;)

Avatar saskacz

18 kwietnia 2014, 19:04

Nie rozumiem czemu wszyscy mowia ze on jest taki niezniszczalny...przecież jak kazdy inny telefon dalo sie go rozwalic.

Avatar gulpin

18 kwietnia 2014, 19:15

@saskacz: biedny saskacz, musial dostac podrobe z Chin

Avatar saskacz

20 kwietnia 2014, 13:00

@gulpin: Podróba z Chin to chyba była Twoja, ze sie nie dało jej roz***c :)

Avatar dawuszka

18 kwietnia 2014, 19:28

Wezcie już przestancie z tą nokią .Gówno prawda ,że ona jest niezniszczalna.

Avatar gelo1238

18 kwietnia 2014, 22:40

@dawuszka: Bo jej nigdy nie miałeś, albo miałeś podróbkę.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2014, 23:23

@dawuszka: Ona JEST niezniszczalna.

Avatar TyrannosaurusRex

18 kwietnia 2014, 21:02

Przechodzić można PRZEZ tory. Jaki debil chodzi torami?

Avatar monho25

19 kwietnia 2014, 10:57

@TyrannosaurusRex: Zaskocze cie, ze tacy ludzie sa.

Avatar jaccku321

9 sierpnia 2014, 15:41

@monho25: N.P menele :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qbadrewnik
Dodane przez: qbadrewnik

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Przypałowo

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka