Jadłbym więcej owoców, gdyby ktoś mi je kroił...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Typowy NPC
Dwa oblicza
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2016, 12:53
Mam tak samo
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:09
Duch Święty poczuł się urażony, gdyż pominięto Go w tym komiksie.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:12
@fruszerka: nie rozumiem...
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:16
@fruszerka: no to specjalnie dla ciebie dopisek:
Duch Swiety tez czesciej by jadl owoce, jakby ktos mu je kroil.
Nie musisz dziekowac
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:26
@gulpin: Niekumaty jesteś? Bohater komiksu przywołał Matkę Boską i Jezusa, jeszcze mi tam Ducha Świętego brakowało. Nie sądziłam, że komukolwiek będę musiała to tłumaczyć...
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:26
@fruszerka: ha ha dobre łap szczałkę :D
Odpisz
18 kwietnia 2014, 19:59
@gowno123: Oj... ;c Biedactwo. Potrzebny Człowiek-Beton? ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2014, 21:51
@JestemSeeKusia: nadal nie rozumiem
Odpisz
3 maja 2014, 12:03
@gowno123: Sorry, ale nie jestem Człowiek-Beton. ;d
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:03
Pomaranczy nie trzeba kroic...
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:05
@gulpin: jabłka też
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:15
ale jak chce sie zjesc jablko w kawalkach to trzeba pokroic
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:35
@gulpin: Z pomarańczą tak samo.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:52
@keil007: kroisz pomarańczę ? xdd
Odpisz
18 kwietnia 2014, 19:09
@jacek1s: Tak. Kanapki też. :D
Odpisz
18 kwietnia 2014, 19:19
@keil007: mmmrrr ty brutalu :3
Odpisz
18 kwietnia 2014, 20:03
@keil007: Pomarańczę wystarczy obrać i rozdzielić. Przecież jest podzielona na cząstki, więc po co ją kroić? ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2014, 21:04
@JestemSeeKusia: Ale łatwiej mandarynkę, a pomarańczę troszkę trudniej.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 21:08
@JestemSeeKusia: W moim wypadku zanim dostanę te cząstki pomarańczy to cały będę oblany i obklejony miąższem pomarańczy, więc tak jewst ławiej i szybciej. Ale i tak zależy to od gatunku pmarańczy.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 19:04
@keil007: Skoro tak przedstawiasz sprawę to nie mam żadnych zastrzeżeń. :3
Odpisz
19 kwietnia 2014, 11:47
Pokroione jest słodkie a niepokroione jest kwaśne :D. To mój komentarz
Odpisz
19 kwietnia 2014, 00:28
tez tak mam
Odpisz
18 kwietnia 2014, 23:40
Zawsze babcia kroiła. :)
Odpisz
18 kwietnia 2014, 22:39
Jeszcze obrać ze skórki jabłko i jazda
Odpisz
18 kwietnia 2014, 21:29
Jakim cudem z pomarańczy zrobiła się mandarynka?
Odpisz
18 kwietnia 2014, 19:03
Zobaczy sałatke i różaniec odmówi >,<
Odpisz