Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar macikos12

21 kwietnia 2022, 10:05

Jestem w drugiej klasie i mam najmniej 7 lekcji

Avatar gmat_010

21 kwietnia 2022, 15:52

@macikos12: 2 klasie czego?

Avatar Igor36

21 kwietnia 2022, 20:00

@gmat_010: podstawówki, a czego lol

Avatar macikos12

21 kwietnia 2022, 20:11

@Igor36: Właśnie o to chodzi, że nie

Avatar KtosWTwoimDomu

30 kwietnia 2022, 20:52

@macikos12: młody+ ja miałam 5-4 lekcje

Avatar koniecnazw

21 kwietnia 2022, 14:10

Ja dwa dni w tygodniu mam 9 godzin a jednego 7, reszta ma 6 i 4.
Pozdrawiam 1 klasa licbazy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Loginamika04

22 kwietnia 2022, 12:38

@IdolCircus: o to znasz moją przyjaciółkę z podstawówki na pewno

Avatar Simciakk

26 kwietnia 2022, 20:36

@koniecnazw: ja mam dwa razy w tygodniu po 7 lekcji, raz po 8, 6 i 4
również 1 klasa licbazy

Avatar Rey_Palpatine

20 kwietnia 2022, 20:14

z ciekawości spojrzałem w plan siostry, bo zastanawiałem się, co porabia że w klasie 7 wraca o 16.00, a codziennie idzie na 8.00, kończy 15.25, a we wtorek idzie na 7.05 do 16.20, (o 7.05 ma ,,dodatkowe zajęcia obowiązkowe" jak to wytłumaczyła, spytam się ją dokładniej o co chodzi i napiszę)

Avatar Rey_Palpatine

20 kwietnia 2022, 20:29

@Rey_Palpatine: okazało się że chodzi o to że dyrektorka elitarnej placówki oświaty (szkoły) kazała im w drugim semestrze wybrać przedmiot którego myślą że potrzebują więcej ponieważ zdalne i inne takie xD

Avatar Techniq4

20 kwietnia 2022, 22:20

@Rey_Palpatine: daj namiary siostry
i ten czy zdrowy okaz?

Avatar Rey_Palpatine

21 kwietnia 2022, 12:51

@Techniq4: krakuf
nie zyje bo smog

Avatar Janek1312

24 kwietnia 2022, 15:53

@Rey_Palpatine: też miałem dodatkowa obowiązkowa matmę, bo 3 h matmy na humanie to było mało. Była to normalna lekcja.

Avatar Janek1312

24 kwietnia 2022, 15:51

Nigdy nie miałem więcej niż 8 lekcji
I chyba tylko raz w 3 klasie podstawówki kończyłem o 16. Byłem na humanie.

Avatar Racibor

22 kwietnia 2022, 15:52

10 lekcji w 4 technikum:

Wszyscy spie....ili po 4 lekcji

Avatar BloodyEyes

22 kwietnia 2022, 07:49

W 4 klasie miałam po 7 lekcji

Avatar StaryBubel

21 kwietnia 2022, 18:00

ile bym dał aby wrócić chociaż do 6-godzinnego planu zajęć

Avatar Cringe_Lady

21 kwietnia 2022, 14:43

U mnie 6 lekcji to najkrócej

Avatar starmagedon

20 kwietnia 2022, 20:15

6 godzin lekcyjnych na studiach:

Avatar Kiilano

21 kwietnia 2022, 14:16

@starmagedon: drugi rabin mówi tak

Avatar starmagedon

Edytowano - 21 kwietnia 2022, 14:35

@Kiilano: Ale ty wiesz, że jedna godzina lekcyjna (45 min), to niekoniecznie jedna lekcja na studiach (45 min - kilka godzin)?

Najkrótsza lekcja na studiach może trwać jedną godzinę lekcyjną, ale najczęściej trwają co najmniej dwie (1.5h), a często nawet 6 i więcej.

Avatar Ryakku

20 kwietnia 2022, 20:15

6 lekcji na studiach

Avatar Kiilano

21 kwietnia 2022, 14:15

@Ryakku: jeden rabin mówi nie

Avatar Chenderella

21 kwietnia 2022, 11:24

6 lekcji na studiach = 9h samej nauki. Także nie martw się 8 klasisto, jeszcze ci się wróci

Avatar
DzikiZbik

21 kwietnia 2022, 11:20

6 lekcji w klasie maturalnej:

Avatar kola3492

21 kwietnia 2022, 10:51

W 1 klasie technikum w poniedziałek miałem 10 lekcji, a w piątek 3, z czego 2 ostatnie to wf,

Avatar Fusiak102

21 kwietnia 2022, 10:22

Studia kochani to chodzenie od 8 do 19 z jedną godziną przerwy :)

Avatar Noxen

21 kwietnia 2022, 10:33

@Fusiak102: a potem dzień wolny w środku tygodnia.

U mnie to godzinowo wychodzi mniej zajęć niż w szkołach miałem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gmat_010
Dodane przez: gmat_010

To się nie może nie udać

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Drewniany kominek

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka