Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Foxgirl_Engineer

24 kwietnia 2022, 08:43

Może moja szkoła była wyjątkowa, ale u mnie jak ktoś kogoś pobił to wszyscy mieli wyj...ne, a najbardziej ten pobity

Avatar Okrisdwa

Edytowano - 23 kwietnia 2022, 14:21

Obecnie Chyba że coś się stało ukraincom, wtedy Dyrka i prezydent miasta, i nawet wojewoda będą szukać sprawcy i go karać, przynajmniej u mnie tak jest

Avatar Lessio1989

23 kwietnia 2022, 19:05

@Okrisdwa: Press *F*

Avatar shy_Michalek

23 kwietnia 2022, 18:48

u mn do szkoły wbił pies na przerwie

Avatar Jadeja

23 kwietnia 2022, 17:21

U mnie codziennie ktoś rozpi.....a szybę w łazience w drzwiach i szkoła po prostu wstawia nową szybę

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2022, 15:16

Niby tak, ale też bez przesady

Avatar
Tojestnazwa

23 kwietnia 2022, 14:41

To jest takie prawdziwe

Avatar Nie_mam_pomyslu_na_login

Edytowano - 23 kwietnia 2022, 14:14

Kiedyś u mnie w szkole niektóre osoby znęcały się nad innymi przez wiele miesięcy, a szkoła jedyne co robiła to wzywała rodziców raz na jakiś czas i nie dawała nawet kar żadnych, a gdy jedna dziewczyna odwróciła krzyż nad drzwiami, to wezwano policję i wyrzucono ją ze szkoły.

Avatar Talerz

23 kwietnia 2022, 14:20

@Nie_mam_pomyslu_na_login: potwierdzam, byłam tymi drzwiami

Avatar Ksiondz

23 kwietnia 2022, 14:21

@Nie_mam_pomyslu_na_login: gosciu co ty cpales

Avatar Kartof

21 kwietnia 2022, 18:52

ja naprawdę nie wiem co ludzie mają do tej czcionki, może ktoś poprostu ma inny gust ale żeby tak sie srać o czcionke, wiem że nikt sie nie sra ale prędzej czy później zacznie

Avatar R4DZ10

21 kwietnia 2022, 18:01

Kiedyś to były czcionki a nie takie robaczki

Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2022, 16:14

Kiedyś to byo

Avatar
Hamczurk

21 kwietnia 2022, 16:03

relbaza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kartof
Dodane przez: Kartof

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka