Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca, 08:09
Gówno prawda.
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:05
Ale czemu pies kłamie XD
Odpisz
21 kwietnia 2022, 18:37
@MatjeGg21: pies kłamie, bo jest tak wytresowany
Odpisz
26 kwietnia 2022, 07:38
@JaJestemZWami: to kolejna ofiara wypaczonrgo społeczeństwa
Odpisz
26 kwietnia 2022, 07:40
@GeraltXXX: Aby zapobiec dalszym klamstwom pieseła zacznijcie bojkotować żabki gdzie można wejść tylko z aplikacją
Odpisz
23 kwietnia 2022, 09:02
Nie jestem od 12 lat ale miło z twojej strony pieseł że próbowaleś
Odpisz
22 kwietnia 2022, 23:23
Teraz się obwiniam za to, że pieseł jest smutny przez to, że się obwiniam
Odpisz
21 kwietnia 2022, 16:36
Patrzcie, chłop przewidzial
Odpisz
21 kwietnia 2022, 16:40
@JaJestemZWami: o widze że Bright32 jest jasnowidzem. Ciekawe jaka będzie jego następna predykcja.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2022, 17:11
ok to coś najbardziej nie możliwego, czyli niech przewidzi kiedy zagram w lola
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:12
@AdeptusAstartes: 24/7?
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:12
@JaJestemZWami: co?
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:13
@AdeptusAstartes: zgaduje kiedy grasz w lola
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:14
@JaJestemZWami: 24/7 czyli 24 lipca?
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:16
@AdeptusAstartes: 24/7 na dobę.
Czyli, czy grasz bez przerwy 24 godziny
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2022, 17:18
@JaJestemZWami: nie gram w lola chodziło czy ktoś przewidzi kiedy zacznę grać ponieważ nigdy nie grałem w to g****, ponieważ jestem zdrowy psychicznie człowiekiem.
Odpisz
21 kwietnia 2022, 17:26
@AdeptusAstartes:
Odpisz
22 kwietnia 2022, 19:54
@AdeptusAstartes: Wzorowa postawa obywatelska niestety coraz mniej jest takich osób
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:38
@JaJestemZWami: Przeszło k...a przeszło
I admin jeszcze odwalił za ciebie całą robotę
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:45
@Bright32: jaką robotę? Ja wyciąłem elegancko logo
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:20
Wyślę to koledzę za rok 1 kwietnia
Odpisz
21 kwietnia 2022, 18:41
Aww
Odpisz