Nie potrzebuję żadnych innych używek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Niezniszczalne
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2018, 17:56
a kiedy tych rzeczy brakuje lub nie wystarczają idzie się po prawdziwe narkotyki
Odpisz
28 listopada 2017, 17:40
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:53
moje też :3
Odpisz
18 kwietnia 2014, 16:59
Kawa, kakao i herbata to również używki, ponieważ działają pobudzająco na ludzki organizm.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:15
@asdfghjk: Nowy w internecie?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2014, 19:48
@asdfghjk: herbata i kakao pobudzają?
Odpisz
18 kwietnia 2014, 20:38
@olaya1: Nieznacznie, ale tak. Jeżeli mi nie wierzysz sprawdź to w internecie, wpisując "używki".
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:46
A kto powiedział że np ja potrzebuję ? Ja biorę to bo chcę poczuć się lepiej.. nieziemskie uczucie... sam alkohol jest narkotykiem, a ludzi piją go po to żeby się dobrze poczuć (dzień następny już nie jest taki fajny po alkoholu, a po np maryśce jest ok)
Odpisz
28 lipca 2019, 15:46
@MaxiorPL: wtedy jeszcze nie byli gotowi by to zrozumieć
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:38
moje "narkotyki" to gry,muzyka,huśtawka,słodycze :)
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:15
(dodal narkoman)
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:31
@qbadrewnik: narkotyki niszczą ludzi ale tworzą legendy ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:33
@jacek1s: xddd
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:53
@jacek1s: oprócz pana justina (Po)jebera
Odpisz