Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2018, 16:26
Odwiedzam czteroletni obrazek
Odpisz
3 czerwca 2018, 11:49
@DinozaurPrzeznaczenia: nie ty jeden
Odpisz
5 stycznia 2019, 22:29
@DinozaurPrzeznaczenia: a ja pięcioletni
Odpisz
11 stycznia 2019, 16:21
pjona
Odpisz
17 stycznia 2019, 15:59
@Grzechoooo: hej
Odpisz
27 marca 2019, 16:24
Hej, Ziemio!
Odpisz
17 maja 2020, 11:12
@DinozaurPrzeznaczenia: ja odwiedzam sześcioletni
Odpisz
5 listopada 2020, 09:17
@DinozaurPrzeznaczenia: odwiedzam swoj dwuletni komentarz na szescioletnim obrazku
Odpisz
11 listopada 2021, 17:34
@DinozaurPrzeznaczenia: a ja siedmioletni
Odpisz
17 maja 2023, 10:25
@kacp80: witam
Odpisz
18 maja 2023, 01:16
@Memiorz_z_Rosji: Hej
Odpisz
18 maja 2023, 07:01
@Grzechoooo: Nie wiedziałem że jeszcze tu jesteś 😲
Odpisz
7 czerwca 2023, 20:12
@Memiorz_z_Rosji: tak wyszło
Odpisz
23 maja 2024, 18:47
@DinozaurPrzeznaczenia: Siema wam
Odpisz
24 maja 2024, 22:59
@Boberek00: siem
Odpisz
28 października 2024, 21:48
@Grzechoooo: Cze
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:26
Czekaj, bo to jest sarkazm, prawda?
Odpisz
16 października 2017, 21:54
mógłbym się z tego śmiać całą noc
Odpisz
16 października 2017, 21:51
5/5 i do ulu.
Odpisz
16 października 2017, 21:50
hahahahhahhhaahaahahahahahahhahahahahahajhahhahahahhahahksdjasjdsajdasdgasgdashgdsghadjasdgkasdjsahdasjgjasdghsgdasjjdasgdasdghagdgsdgasdsadaddsad
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:15
;____________;
Odpisz
30 grudnia 2015, 14:44
*śmiech Waldka kiepskiego*
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:49
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahahahahahahahahah
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:40
:D prawie zpadłem z krzesła
Odpisz
9 grudnia 2014, 18:01
simieszna rymowanka oby ku*wa wymysili cosi nowego XD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:15
5/5 :D
Odpisz
20 kwietnia 2014, 17:42
Bardzo śmieszny obrazek, 5/5.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 12:29
to jest super a pierwszy obrazek biega,krzycz...... jest bardzo śmieszne
Odpisz
18 kwietnia 2014, 16:21
Było
Odpisz
18 kwietnia 2014, 16:27
@majki909: To daj link jak było .
Odpisz
18 kwietnia 2014, 20:21
@Sticks: Mam odkopywać śmieci z przed 2 lat?
Odpisz
18 kwietnia 2014, 21:09
@majki909: Jak nie masz dowodu to nie pisz .
Odpisz
18 kwietnia 2014, 23:02
@Sticks: Będziesz płakać bo twoja pamięć jest na tyle krótkotrwała że nie pamiętasz gówna z przed paru lat. albo po prostu jeszcze Ciebie na świecie nie było co?
Odpisz
18 kwietnia 2014, 23:28
@majki909: Użyłem wyszukaj za pomocą obrazu i znalazło tylko w poczekalni.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 16:21
Dobre
Odpisz