Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chihuahua111

16 kwietnia 2014, 17:29

Ja pier*dziele...

Avatar benman

16 kwietnia 2014, 17:31

@chihuahua111: Mam jedno jaką literę ocenzurowałaś?

Avatar gelo1238

16 kwietnia 2014, 17:43

@benman: A tą niewidzialną, komputer jej nie obsługuje, a twój mózg nie widzi.

Avatar Angelka235

16 kwietnia 2014, 17:44

@chihuahua111: wow, twój komentarz ma więcej łapek w góre niż w dół :o

Avatar Piotr99

16 kwietnia 2014, 18:02

@Angelka235: Może do tego nie przywykłaś, ale to normalne.

Avatar bylejakbylegdzie

16 kwietnia 2014, 18:49

@Piotr99: ha ha niezły pocisk :D

Avatar Kinga123598

17 kwietnia 2014, 20:16

@chihuahua111: A może chcesz sweet focie z dywanem? xD

Avatar chihuahua111

18 kwietnia 2014, 07:57

@Kinga123598: Jasne. Najlepiej z tym dywanem nad kiblem. Ale szczerze to najbardziej zszokował mnie dywan z Putinem. A ten chłopiec na nim jest do niego zadziwiająco podobny.

Avatar Kinga123598

18 kwietnia 2014, 09:30

@chihuahua111: Może to on xD
I co z tą sweet focią?

Avatar chihuahua111

19 kwietnia 2014, 07:59

@Kinga123598: Ani mi się waż pstrykać sweet-focie. No chyba że z ukrytej kamery xp szczerze mówiąc ja też mam dywan, ale leży na podłodze i ciągle musze go czyścić bo strasznie się kurzy. Tak więc za dywanami nie przepadam :P

Avatar Kinga123598

19 kwietnia 2014, 10:06

@chihuahua111: xD Z ukrytej kamery powiadasz?....

Avatar chihuahua111

22 kwietnia 2014, 07:49

@Kinga123598: Tak. Ale ty ukrytej kamery nie posiadasz :P

Avatar chihuahua111

22 kwietnia 2014, 07:50

@Kinga123598: Tak. Ale ty ukrytej kamery nie posiadasz :P

Avatar Kinga123598

22 kwietnia 2014, 11:37

@chihuahua111: Skąd ty wiesz?

Avatar chihuahua111

23 kwietnia 2014, 08:35

@Kinga123598: Bo wiem. Ja wiem wszystko :_:

Avatar Kinga123598

23 kwietnia 2014, 15:53

@chihuahua111: Ale ja mam tą kamerkę. Tzn. może tak może nie.... xD

Avatar chihuahua111

Edytowano - 26 kwietnia 2014, 07:55

@Kinga123598: Ty masz kamerke ale ja już nie mam dywanu. Więc sweet-focie będziesz musiała pstryknąć komuś innemu :-P

Avatar Kinga123598

26 kwietnia 2014, 09:55

@chihuahua111: Zobaczymy jeszcze :*

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2014, 11:08

król sosnowca jak chcecie więcej wchoccie na dermotywatory

Avatar Takita6

16 kwietnia 2014, 23:29

to je Rosja tego nie ogarniesz XD

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 23:17

My w renesansie też mieliśmy arrasy i gobeliny :) To jest część ich stylu ;) Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że lubie Rosję....

Avatar bylejakbylegdzie

16 kwietnia 2014, 18:51

dlaczego rosjanie nie grają w simsy?
bo nie da się kłaść dywanów na ścianach

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 21:49

@bylejakbylegdzie: Istnieje (rosyjski oczywiście) mod umożliwiający dawanie dywanów na ściany.

Avatar NioxPL

16 kwietnia 2014, 20:58

U nich to musi byc stylowe

Avatar Myszkapl

16 kwietnia 2014, 19:25

Ja też mam taki dywan na ścianie (i dobrze, bo gdy byłam mała, w nocy lubiłam kopać w ścianę)

Avatar Nilenka

16 kwietnia 2014, 17:57

Sweet focia z dywanem to zawsze coś.
Tak w ogóle kiedy zaczęto tworzyć dywany z facjatą Putina??

Avatar Witaj

16 kwietnia 2014, 17:34

Najdłuższa rzeka w Rosji? Amazonka. Niedługo.

Avatar SieGraSieMa

Edytowano - 16 kwietnia 2014, 17:30

Jak Putin mówił, że tak jest dobrze to tak jest dobrze. I kot sobie po ścianie pobiega i malować nie trzeba i tanio z bogatej Polski, ze śmietników można pozyskiwać dywany.

Avatar dolares97

Edytowano - 16 kwietnia 2014, 17:16

Jeszcze trochę i zaczną je sobie kłaść na podłogach. Bo jak na razie to wszędzie indziej.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 17:14

Hmm a co jak najszczy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka