Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Młodzi gniewni
Tacy sami, a ściana między nami
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2020, 20:20
OK
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:12
Dobra albo nie ma kierowcy, albo się schował, mam watpliwości czy wsiąść...
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:23
Ja jestem kierowcą. xD
Odpisz
28 kwietnia 2014, 19:59
@Pikachu: Skoro jesteś kierowcą,a ty jesteś koło drzwi od autobusu...
O matko! Ten autobus ma auto pilota...*_*
Odpisz
28 kwietnia 2014, 20:51
On stoi na przystanku (chyba xD) Tylko widać Japończycy nie pomyśleli, żeby zrobić kierownicę z tej samej strony co przystanek. Choć w sumie w polskich autobusach też nie ma z tej samej strony.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 22:38
@Pikachu: On(Ty!) chyba wychodzi z tego autobusu :/
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:50
Ja macham, żeby wsiedli. xD
Odpisz
1 maja 2014, 00:33
@Pikachu: Wchodzę do autobusu :D
Odpisz
20 kwietnia 2014, 21:39
Dzieki stary, pojde pieszo ._.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:25
czy ktoś jeszcze widzi zespół R daleko?
Odpisz
20 kwietnia 2014, 17:36
Muśmy złapać wszystkich trenerów....
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:54
już wiem, kim zostanę w przyszłości...
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:47
Nie.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:39
to napewno jakaś pułapka nie wsiadam :)
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:05
Pikachu podrósł...
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:37
trochę
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:39
@saper123: Tylko trochę...
Odpisz