Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WalecznyBrowar

30 czerwca 2017, 19:19

I ten gożkawy posmak arszeniku :)

Avatar karlak95

19 kwietnia 2014, 18:31

Tak sie zastanawiam czy to tort czy wino bylo zatrute

Avatar tomekko01

20 kwietnia 2014, 01:20

@karlak95: To był pasztecik, nie tort!

Avatar Jane666

20 kwietnia 2014, 18:09

@karlak95: winko. Ale ciekawe czy takie dzieci powinny pić alkohol ??

Avatar karlak95

23 kwietnia 2014, 13:12

@Jane666: A kto krolowi zabroni? :P

Avatar Jane666

23 kwietnia 2014, 20:04

@karlak95: no w gruncie rzeczy...

Avatar Borealum

19 kwietnia 2014, 21:17

Gra o tort.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 23:57

@Borealum: nie gwiezdne wojny ._.

Avatar Borealum

21 kwietnia 2014, 22:03

O co ci chodzi?

Avatar Papayou

19 kwietnia 2014, 20:44

Strzał w dziesiątkę! Oby wesele ( nie) było równie radosne!

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 19:01

Fajna ta gra o tron. Gdyby zrobili na tego podstawie ksiazke moze bym wreszcie cos przeczytal(oprocz lektur)

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 19:15

Gra o Tron to PRZEDE wszystkim książka ._.

Avatar HADES700

19 kwietnia 2014, 19:56

nie walcz z trollem:D

Avatar tomekko01

20 kwietnia 2014, 01:20

;_____; Mam nadzieję, że żartujesz...

Avatar Ergon12

20 kwietnia 2014, 08:52

jesteś jak te bambusy co chcą książkę na podstawie filmu pt. ,,Kamienie na szaniec"

Avatar Serphis

19 kwietnia 2014, 18:59

I tak wszyscy zginą :)

Avatar Psuja34

19 kwietnia 2014, 18:59

A ze środka wyskakuje George R.R. Martin i wszystkich zabija tym mieczem ^^

Avatar DarthNihilus

19 kwietnia 2014, 18:40

W wersji inspirowanej Grą o Tron ktoś by umarł...

Avatar bylejakbylegdzie

19 kwietnia 2014, 18:32

tort jest zatruty i wszyscy zginą

Avatar Bilolus1

19 kwietnia 2014, 17:39

Powiem tylko jedno : HODOR !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

To będzie bolało

Hobby dla faceta

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka