Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2021, 09:13
Odpisz
20 kwietnia 2014, 22:44
z jakiego to anime?
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:54
@temari_no_sabaku: Spójrz niżej :) Girld und Panzer
Odpisz
30 sierpnia 2016, 00:26
@kamdab: też tak myślałam, dzięki
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:36
Wyjeżdżam do Japonii !!! zawsze chciałem mieć czołga!
Odpisz
19 kwietnia 2014, 21:25
Poczekam po prostu. Rosjanie przyjadą i wsazędzie będą.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 00:43
@keil007: Ale nie bezpańskie.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 10:49
@Mijak: Mołotowa do środka i będzie bezpański.
Odpisz
21 września 2014, 08:21
Wtedy wybuchnie od środka.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 21:48
lepiej jak w tf2 zakrasc od tylu wejsc zadgiasz go zadywnisz z niego i jest twój
Odpisz
28 lipca 2015, 15:41
Lepiej, dziewczyny-koty mieszkają w lasach, JEDZIEM TAM
Odpisz
5 sierpnia 2014, 00:29
anime to Ground Defence Mao-chan 16 epizod
Odpisz
8 grudnia 2014, 18:09
@tryaginer: Dzięki
Odpisz
2 sierpnia 2014, 12:36
ja bym przygarną ten czołg
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:02
gracze wota za 3...2...1...
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:23
@baretos: Coś się stało?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:34
@baretos: minęło 32 minuty..... cisza....
Odpisz
19 kwietnia 2014, 18:18
@baretos: minęła godzina i 16 minut .... dalej nic....
Odpisz
19 kwietnia 2014, 18:19
@baretos: GO GO GO FIRE Oj ten czołg jest trochę za duży...............................................
Odpisz
19 kwietnia 2014, 18:19
EH-Ehem
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:16
Jestem, coś mnie ominęło?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:51
zupełnie nic
Odpisz
19 kwietnia 2014, 23:49
@baretos: Tak, słucham.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 00:16
minął 1 dzień 7 godzin i 14 minut
Odpisz
20 kwietnia 2014, 08:50
@baretos: 15 godzin i 47 minut później. Ciągle cisza.
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2014, 15:49
No przecież ja jestem, jestem fanem WoT-a ._.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:51
ja tam wole pantery!
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:16
Aż mi się go szkoda zrobiło :/
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:06
Girls and Panzer \o/
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:10
@jacek1s: Czytam mangę - genialna VvV
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2014, 19:35
@jacek1s: Jakoś nie przypominam sobie z którego to odcinka... :/ Może ktoś odświeży mi pamięć?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:07
Chętnie bym przygarnął takiego małego słodkiego tygryska
Odpisz