Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2022, 07:21
Aniżeli
Odpisz
4 maja 2022, 22:32
Co za tym idzie
Odpisz
4 maja 2022, 12:55
ze względu na
Odpisz
4 maja 2022, 14:22
@Koscioglow: Kiedy musisz napisać minimum *tu wstaw liczbę* słów.
Odpisz
4 maja 2022, 21:35
@Koscioglow: to ja dzisiaj na maturze
Odpisz
4 maja 2022, 13:26
Aczkolwiek
Odpisz
4 maja 2022, 21:01
@Oliwier256: "aczkolwiek" to bardziej "mimo że", "chociaż"
Odpisz
4 maja 2022, 21:24
@Drag_on: hm, dobrze wiedzieć
Odpisz
4 maja 2022, 20:47
z powodu, że
Odpisz
4 maja 2022, 12:50
ponieważ
Odpisz
4 maja 2022, 13:28
@DeMajkel: szukałem tego komentarza
Odpisz
4 maja 2022, 20:43
@DeMajkel: a i nie zaczynamy zdania od ponieważ
Odpisz
4 maja 2022, 20:44
@Rayman122: tak jak od "a więc"
Odpisz
4 maja 2022, 20:45
@DeMajkel: no właśnie no i teraz zacznij zdanie kiedy nawet tych słów nie możesz użyć a masz słabe oceny z polaka
Odpisz
4 maja 2022, 20:39
ja zawsze używałam "ponieważ"
opie dziękuję
Odpisz
4 maja 2022, 14:42
kto pytał
Odpisz
4 maja 2022, 12:49
Żeby było to coś wyjątkowego?
Ja na co dzień używam naprzemiennie "bo" i "gdyż".
Odpisz
4 maja 2022, 13:34
@krzysiulka10: byle nie za często. „Gdyż” nadmiernie używane brzmi nienaturalnie
Odpisz
4 maja 2022, 13:22
Albowiem.
Odpisz
4 maja 2022, 12:56
jako iż
Odpisz