Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TrueStoryGuy

12 maja, 15:45

W odpowiednich ilościach jest nawet nie najgorsze.

Avatar Mleczo

13 maja, 14:23

@TrueStoryGuy: Odpowiednie ilości to dokładnie zero palenia.

Avatar TrueStoryGuy

13 maja, 15:00

@Mleczo: Nie, tak jeden papierosek na trzy dni. Wszystko ma swoją szkodliwość, nawet zwykłe kluski, jeśli je się je w zbyt dużych ilościach.

Avatar Mleczo

13 maja, 15:07

@TrueStoryGuy: Nawet jeden papieros ma w sobie dużo szkodliwych i rakotwórczych substancji. W dodatku nikotyna bardzo mocno uzależnia zarówno psychicznie, jak i fizycznie, co może prowadzić do palenia coraz częściej i coraz więcej. Nie jestem jednak ekspertem i aby poznać dokładniejsze informacje musiałabym zapytać się lekarza lub przeczytać na specjalistycznych stronach.

Avatar TrueStoryGuy

13 maja, 15:16

@Mleczo: Wielu nałogowych palaczy nie doznaje prawie żadnych dolegliwości, najczęściej tylko garstka doznaje trwałych urazów lub uszkodzeń fizycznych, które widać zdrowotnie. Wielu lekarzy powie ci, że dopóki nie palisz więcej niż jeden papieros dziennie, nic się raczej nie stanie, a możliwości to można wywalić do lamusa, bo równe prawdopodobieństwo jest takie, że mógłbyś z taką szansą wyskoczyć przypadkowo z okna po prostu się wychylając.

Avatar Anantashesha

13 maja, 15:28

@TrueStoryGuy: Tylko że paląc nie sprawdzisz czy to ci nie szkodzi na samym sobie, bo nie masz grupy kontrolnej. Naukowa prawda jest taka, że palenie szkodzi i już wypalenie jednego papierosa jest złym pomysłem - podobnie jak złym pomysłem jest nawet jednokrotne zaciągnięcie się wyziewów z rury wydechowej.

Avatar TrueStoryGuy

13 maja, 16:20

@Anantashesha: Tak jak zjedzenie jednej frytki, bo była smażona w oleju, który może doprowadzić do palpitacji serca przez zbyt duży cholesterol. Nie doszukujmy się kruczków, bo każdy kruczek może być prawdą, tak samo wszelkie dolegliwości przy stosowaniu lekarstw i szczepionek, ale za to jak prawdopodobną? Jeśli nie wypalasz więcej niż jeden papieros na dzień nie szkodzi to w takim stopniu jak mógłbyś przypuszczać. Poza tym to nie tak, że całe te substancje znajdujące się w papierosach wpadają do ciała i nie wychodzą, działanie jest zbyt krótkie i małe stosunkowo, niczym promieniowanie w Czarnobylu.

Avatar Anantashesha

13 maja, 16:48

@TrueStoryGuy: Mogłabyś* ;)
Sytuacja z jedną frytką nie jest analogiczna - prędzej to tak jakby zjeść wiadro frytek naraz. Serio, skala się różni w tych dwóch przypadkach i nie można tego porównywać dlatego, że jest podobnej wielkości.

Avatar TrueStoryGuy

13 maja, 17:19

@Anantashesha: Jedna frytka wystarczy, w zależności od przypadku tak samo z jednym papierosem i przepraszam za niedopatrzenie.

Avatar Kolodziej_1

13 maja, 12:18

Z czego to?

Avatar Alfredzio

13 maja, 12:30

@Kolodziej_1: z jednej z gier z serii Dead Space

Avatar Kolodziej_1

13 maja, 15:06

@Alfredzio: dzięki ci losowy obywatelu

Avatar Szpieg_z_Wenus

12 maja, 15:38

relanium

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Nieporozumienie

Niesamowite uzdolnienia

Najlepiej

Pan listonosz

Tak było

Znak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka