Ja się dziwię tym Rosjanom
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2022, 17:25
Z tego co mi wiadomo podczas tej przeprawy mogli stracić nawet 1000 żołnierzy, czyli tyle, ile Putin miałby IQ gdyby miał o 1000 więcej
Odpisz
13 maja 2022, 00:01
Podczas pokazanej na memie dwudniowej przeprawy przez rzekę Doniec w okolicach Sewerska Rosjanie stracili co najmniej 73 pojazdy opancerzone - https://mobile.twitter.com/Blue_Sauron/status/1524742861828370433
Odpisz
13 maja 2022, 17:08
@makapakajekurczaka: Współcześnie stracić 73 tanki w dwa dni to sztuka.
Odpisz
13 maja 2022, 17:04
Jak to zostały ostrzelane i utonęły?
Odpisz