Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar whereswally

Edytowano - 16 maja 2022, 12:59

Nie, to oznacza że mamy 83 korektę/bessę nad którą pismaki sie spuszczają jakby była pierwszą a wy jesteście r....ni bez mydła przez hurtownie i sklepy bo do kopania BTC nie używa sie kart od 2013-2014. No ale polaczkowi wystarczy powiedzieć zły bitcoin , nieekologiczny , drogie karty sa przez niego i każdy łyknie. Śmiejecie sie z 50+ że boomerzy bo nie ogarniają smartfona a sami nie ogarniacie podstaw technologii która ma 12 lat. XDD

Avatar Racibor

16 maja 2022, 12:18

właściwie to ceny od dawna były normalne tylko że nie w Polsce, na ebay szło kupić nawet 2 razy tani niż w Polsce

Avatar Smuteczek

15 maja 2022, 23:33

Jakby, sytuacja jest trochę zmieszana teraz.

Z jednej strony mamy premiery nowych kart, RTX 40XX, Intel Arc, AMD z serii 7XXX.
Zawalony kurs krypto, przez co nie opłaca się kupować nowych kart, a przez to ich cena spada.
2800 za 3060 Ti to już git cena (rynek wtórny), a 3070 Ti nową sprzedałem osobiście za 3400, co też jest już git ceną.

Z drugiej strony mamy cały zablokowany Szanghaj, wojnę na Ukrainie, sankcje, skok ceny żywności i paliwa, oraz 12% inflację, która nie ma szans, żeby się zatrzymała zbyt szybko.
Oraz odblokowany LHR na kartach graficznych.

Avatar SCP_173

16 maja 2022, 10:14

@Smuteczek: tl;dr
Pie....nik jest więc ceny raczej nie spadną

Avatar Smuteczek

Edytowano - 16 maja 2022, 11:45

@SCP_173: +1.

Zapomniałem dopisać, że sklepy też wydały pewne koszta na zakup tych kart, więc nie zejdą poniżej pewnego poziomu. A jak jiż to bardzooo powoli.

Avatar PridSanisi

16 maja 2022, 10:35

a karty na to

Avatar malinowy_kot

16 maja 2022, 10:16

Z jednej strony, to nasze sklepy podwyższają ceny kart, ale to też, fakt...

Chciałabym w końcu mieć dobrego kompa, zbieram i zbieram, tyram, a tu nie dość że wysokie ceny kart i innych podzespołów, to jeszcze infalcja i kur+wica bierze

Avatar kapix500

15 maja 2022, 17:25

Avatar Kolo_killer

15 maja 2022, 16:09

Nie, łańcuchy dostaw chinczycy przerwali
Wiele największych portów przeładunkowych objętych kwarantanną

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

15 maja 2022, 16:00

oby

Avatar Pomiot

15 maja 2022, 15:32

Sytuacja się tak pogorszyła, że aż przyszedł Jeff Bezos by o tym mówić

Avatar Dziwak

15 maja 2022, 15:30

Mam taką nadzieję

Avatar Boberek00

15 maja 2022, 15:27

Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka