Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co za przypadek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 maja 2022, 12:59
Nie, to oznacza że mamy 83 korektę/bessę nad którą pismaki sie spuszczają jakby była pierwszą a wy jesteście r....ni bez mydła przez hurtownie i sklepy bo do kopania BTC nie używa sie kart od 2013-2014. No ale polaczkowi wystarczy powiedzieć zły bitcoin , nieekologiczny , drogie karty sa przez niego i każdy łyknie. Śmiejecie sie z 50+ że boomerzy bo nie ogarniają smartfona a sami nie ogarniacie podstaw technologii która ma 12 lat. XDD
Odpisz
16 maja 2022, 12:18
właściwie to ceny od dawna były normalne tylko że nie w Polsce, na ebay szło kupić nawet 2 razy tani niż w Polsce
Odpisz
15 maja 2022, 23:33
Jakby, sytuacja jest trochę zmieszana teraz.
Z jednej strony mamy premiery nowych kart, RTX 40XX, Intel Arc, AMD z serii 7XXX.
Zawalony kurs krypto, przez co nie opłaca się kupować nowych kart, a przez to ich cena spada.
2800 za 3060 Ti to już git cena (rynek wtórny), a 3070 Ti nową sprzedałem osobiście za 3400, co też jest już git ceną.
Z drugiej strony mamy cały zablokowany Szanghaj, wojnę na Ukrainie, sankcje, skok ceny żywności i paliwa, oraz 12% inflację, która nie ma szans, żeby się zatrzymała zbyt szybko.
Oraz odblokowany LHR na kartach graficznych.
Odpisz
16 maja 2022, 10:14
@Smuteczek: tl;dr
Pie....nik jest więc ceny raczej nie spadną
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2022, 11:45
@SCP_173: +1.
Zapomniałem dopisać, że sklepy też wydały pewne koszta na zakup tych kart, więc nie zejdą poniżej pewnego poziomu. A jak jiż to bardzooo powoli.
Odpisz
16 maja 2022, 10:35
a karty na to
Odpisz
16 maja 2022, 10:16
Z jednej strony, to nasze sklepy podwyższają ceny kart, ale to też, fakt...
Chciałabym w końcu mieć dobrego kompa, zbieram i zbieram, tyram, a tu nie dość że wysokie ceny kart i innych podzespołów, to jeszcze infalcja i kur+wica bierze
Odpisz
15 maja 2022, 17:25
Odpisz
15 maja 2022, 16:09
Nie, łańcuchy dostaw chinczycy przerwali
Wiele największych portów przeładunkowych objętych kwarantanną
Odpisz
15 maja 2022, 16:00
oby
Odpisz
15 maja 2022, 15:32
Sytuacja się tak pogorszyła, że aż przyszedł Jeff Bezos by o tym mówić
Odpisz
15 maja 2022, 15:30
Mam taką nadzieję
Odpisz
15 maja 2022, 15:27
Tak
Odpisz