Umiem malować tylko oczy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Mało znany szczegół
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2019, 23:52
Mike Wazowski wersja female
Odpisz
9 kwietnia 2020, 15:17
Wazowski miał jedno oko
Odpisz
18 czerwca 2018, 01:07
lelel najbardziej epicki ziemniak w życiu
Odpisz
28 listopada 2014, 18:27
Boże, znam to uczucie >.<
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:56
Mi oczy nie wychodzą ;__;
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2014, 17:38
To slendermany rysuj.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:38
@TyrannosaurusRex: próbowałam, ale zawsze dorysowywałam usta i nos, a potem darłam kartke, bo potrzebne były oczy ;__;
Odpisz
23 kwietnia 2014, 14:00
Slenderman nie ma oczu, nosa ani ust!
Odpisz
23 kwietnia 2014, 16:37
@Wikusia100200: wiem, ale zawsze (odruchowo) dorysowywałam ;-;
Odpisz
22 kwietnia 2014, 01:58
Dziewczyna kartofel!
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:58
★Mi tylko penisy wychodzą ★
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:51
Ze skrajności w skrajność.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:18
a mi odwrotnie :P
Odpisz
21 kwietnia 2014, 19:57
Przynajmniej wychodzą ci ładne źimnioki z rękami,oczami,nogami i włosami
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:22
Witaj w klubie .-. Jak narysuje ładny kształt twarzy to znowu oczy, nos i usta są kijowe i jak narysuje piękne oczy usta i nos to znowu kształt twarzy mi nie wychodzi .-.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:39
@Fantie: mi też tak ,ale czasami wychodzi ;D
Odpisz
21 kwietnia 2014, 19:04
@Fantie: dlatego ja rysuje tylko zwierzęta albo slendera :)
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:03
Nie umiem malować tylko oczu :(
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:48
I tak to coś wygląda uroczo ^^
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:12
też tak mam ;D tylko ze włosy mi troche lepiej wychodzą niż te z obrazka .-.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:06
Tutaj widać bardzo ładne usta, oczy oraz mały nosek. Wystarczyłoby poćwiczyć trochę nad rysowaniem głowy i włosów, i naprawdę mogłaby coś ładnego robić.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:06
Dizzy !
Odpisz