Myśliwi w spoczynku - Wasilij Perov
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2014, 01:11
Zwyczajny dzień w Rosji. Myśliwi zdjęli maski gazowe bo cały teren jest naradioaktywowany , zaczęli odpoczywać a tu ni stąd ni zowąd mutant.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 22:21
Mam taki obraz w domu, tylko że w tle nie ma statku, stworka i tej maszyny. O.o
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:36
CO TO W LEWYM GORNYM ROGU???
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:45
@herbatnik: już pod obrazkiem pisałem: to jest pijawka, mutant z gry S.T.A.L.K.E.R.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 19:30
@jenson_button: aham
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:11
Od kiedy pijawki z tej odległości są widoczne?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:28
@as13zx: też się zastanawiam bo pijawki były widoczne tylko kiedy nie widziały wroga lub były martwe może to błąd autora lub brak umiejętności rysowania przezroczystych postaci z ledwie widzialnymi konturami. ale w sumie świetny pomysł :)
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:55
@jenson_button: Ja zauważam taką tylko jak na nią wejdę lub słyszę.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:48
może to pijawka ,,wabik"
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:46
Co to tam lizie w lewym górnym rogu?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:24
to jest Pijawka jeden z mutantów z gry S.T.A.L.K.E.R. mutant który robił się niewidzialny
Odpisz
21 kwietnia 2014, 16:00
on pokazuje fakersa
Odpisz
21 kwietnia 2014, 16:10
@Adamjakub654: To papieros....
Odpisz
21 kwietnia 2014, 16:12
@deltes: aha niewiedziałem
Odpisz
21 kwietnia 2014, 15:59
Jak ja dawno w to nie grałem ;_;
Stare dobre czasy ze Stalkera się wspominają ;_;
Odpisz
20 kwietnia 2014, 17:28
Stalker, jak ja to kocham :)
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:32
Pijawa za wami!
Odpisz